frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-12-30 21:18, dodał: Bandi, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

The Walking Dead za półdarmo

Tagi: the walking dead
||
the walking dead
||
  A nawet za darmo. Do końca roku bez żadnych opłat możemy pobrać pierwszy epizod, o czym informowałem kilka dni temu na naszym FB fanpage. To jednak nie koniec.

Microsoft zaszalał dając nam do końca roku zniżkę 50% na kolejne epizody. Całość zakupimy za 800 MSP co nie jest ceną śmieszną jak za tak dużą grę w porównaniu do innych produkcji arcade w tej cenie.

The Walking Dead zgarnęło nagrodę jako gra roku, więc tym bardziej warto spróbować. Pod tym linkiem możecie pobrać darmowy pierwszy epizod.

Errata: Poszperałem i okazało się, że tylko abonamencie Gold mają zniżkę. Bardzo nie ładnie ze strony M$. Na pocieszenie pozostaje wciąż darmowy 1 epizod. Dziękuję Adrianowi za trop w komentarzu na FB
 

Źródło: własne, lub nieokreślonePora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza