frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


statistic
Data i czas: 2012-12-13 10:56, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

Sprzedaż Assassins Creed III przekroczyła 7 milionów sztuk

Tagi: assassin creed
||
assassin creed
||
  Jest to najszybciej sprzedająca się gra w historii Ubisoftu.

Ubisoft ogłosił, że podczas pierwszego miesiąca po debiucie Assassin's Creed III, gra trafiła do ponad 7 milionów nabywców. Podwaja to zatem wynik 3.5 miliona sprzedanych egzemplarzy po pierwszym tygodniu na rynku i Ubisoft oznajmił, że dzięki temu Assassin's Creed III stał się najszybciej sprzedającą grą w historii firmy.

Ubisoft opublikował też garść innych statystyk. Fani "zakumulowali ponad 82 stulecia czasu gry" w misjach solo i wykonali ponad 3 miliardy zabójstw. Multiplayer cieszy się dwukrotnie większą popularnością niż ten z Revelations z ponad 5 miliardami rozegranych sesji i więcej niż 250 milionami dokonanych zabójstw.

"Odbiór Assassin's Creed III jest wyjątkowy. Jego sukces uplasował grę wśród bestsellerów końcówki 2012 roku" powiedział Tony Key z Ubisoftu. "Wiedzieliśmy, że wprowadzamy na rynek coś specjalnego podczas premiery AC III i jesteśmy bardzo zadowoleni oraz dumni z tego jak fani przyjęli najświeższą odsłonę marki".

 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza