frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-12-04 11:14, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC

Big Picture Mode Steama już dostępny

Tagi: steam
||
steam
||
  Korzystanie ze Steama na telewizorze możliwe od dzisiaj.

Po betatestach, które odbył się wcześniej w tym roku, Valve oficjalnie uruchomiło Big Picture Mode dla Steama. Usługa umożliwia graczom korzystanie ze Steama przy pomocy telewizora oraz wspiera obsługę padów oprócz klawiatury i myszki. W Big Picture Mode gracze mają dostęp do wszystkich swoich gier (w tym plików cloud), zawartości Steam Workshop, informacji o koncie oraz ustawień.

Big Picture można uzyskać poprzez podłączenie komputera PC lub Mac do telewizora. Ten nowy tryb dostępny jest na całym świecie. Zaimplementowano w nim dedykowaną telewizorom i padom przeglądarkę internetową. Jak twierdzi Valve, przeglądarka "wspiera nową metodę pisania w Big Picture przy pomocy padów. Jest to użyteczne przy wpisywaniu adresów stron, uzupełnianiu formularzy, czatowaniu i innych funkcjach".

Aby godnie uczcić premierę nowej usługi, Valve przeceniło ponad 30 gier ze swojego katalogu. Oferta ta potrwa do 10 grudnia a z jej szczegółami można zapoznać się tutaj.
 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza