frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-12-04 10:56, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC

Duchowy spadkobierca Planescape: Torment w produkcji

Tagi: planescape torment
||
planescape torment
||
  Gra ma błogosławieństwo Chrisa Avellone.

Colin McComb, jeden z twórców klasycznego RPG na PC Planescape: Torment, pracuje razem ze studiem inXile nad kolejną grą w tym uniwersum. W rozmowie z Eurogamerem, McComb powiedział, że ma "dużo pomysłów odnośnie rzeczy które można uwzględnić w nowym Tormencie, ale moim priorytetowym celem będzie opowiedzenie niesamowitej historii, bez ingerowania w fabułę oryginalnego Tormenta".

Wprawdzie główny projektant Planescape: Torment, Chris Avellone nie jest zaangażowany w ten projekt (który jest aktualnie w fazie preprodukcji), ale dał on studiu inXile swoje błogosławieństwo.

Jaka jest więc wizja McComba dotycząca następnego Tormenta? Jak mówi: "Akcja rozegra się w innym miejscu niż Planescape. Użyję innego systemu niż D&D, ponieważ chcę aby osie fabuły w nowej grze nie były skupione wokół dobra i zła, porządku i chaosu tylko aspektów bardziej subiektywnych".

Póki co nie wiadomo czy sequel Tormenta będzie nowym projektem na Kickstarterze podobnie jak druga część Wasteland, ale na pewno nie można tego wykluczyć.


 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza