frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-11-22 10:48, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC Apple iOS Android

Project GODUS nową inicjatywą Petera Molyneux na Kickstarterze

Tagi: project godus
||
project godus
||
  Gra ma być nową jakością w gatunku.

Peter Molyneux, czyli człowiek odpowiadający między innymi za Populous i serię Theme Park, a także ostatnio Fable i Curiosity, znany jest z tego, że próbuje wytyczać nowe tory dla branży gier komputerowych. Czy uda mu się to z najnowszym projektem? Gra, na którą środki zbiera Molyneux nazywa się Project GODUS i zostanie wydana przez 22cans - to samo studio, które stworzyło Curiosity. Celem zbiórki jest kwota 450 tysięcy funtów, a akcja zakończy się 21 grudnia.

Project GODUS jest opisywany jako "doskonałe przeobrażenie gry typu god game przez 22cans i Petera Molyneux, który stworzył ten gatunek" poprzez Populous. "Populous powstał ponad 22 lata temu i według nas aż do dnia dzisiejszego nie powstało nic, co lepiej symulowałoby boskie doświadczenie" możemy przeczytać na Kickstarterze. "To jest doświadczenie, któremu zamierzamy nadać nową jakość. GODUS łączy moc, rozwój i zakres Populous ze szczegółową konstrukcją i trybem multiplayer Dungeon Keepera, a także intuicyjnym interfejsem i technologicznymi nowinkami występującymi w Black & White. Populous był czymś wyjątkowym w erze 8-bitowców, a w GODUS użyjemy najbardziej nowoczesnej technologii jaką świat ma do zaoferowania. Wy możecie nam w tym pomóc!". A więc... pomożecie?


 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza