frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


statistic
Data i czas: 2012-11-13 12:32, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC

Kolejny sukces Minecrafta

Tagi: minecraft
||
minecraft
||
  Marka ma się dobrze na wszystkich dostępnych platformach.

Sprzedaż Minecrafta przekroczyła 8 milionów egzemplarzy na PC. Jak podaje oficjalna strona gry 8,007,712 osób zdecydowało się na zakup Minecrafta do chwili napisania tej wiadomości. Na Twitterze twórca tego fenomenu, Markus "Notch" Persson, napisał: "Wersja komputerowa Minecrafta właśnie przekroczyła 8 milionów sprzedanych kopii! Moja twarz się cieszy, więc wnioskuję, że jest się z czego cieszyć!"

Ostatnio, Mojang potwierdził, że 4 miliony sztuk Minecrafta trafiły do posiadaczy Xboxów 360, a kolejne 700 tysięcy sprzedano na platformach z iOSem i Androidem. Daje nam to sumaryczny wynik w wysokości 12.7 miliona nabywców na wszystkich platformach. Liczba ta szybko może się jednak zmienić, ponieważ w najbliższym czasie zostaną najprawdopodobniej zaktualizowane statystyki z Xboxa 360, iOS i Androida. 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza