frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-11-13 11:34, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

Czy Rainbow 6: Patriots ukaże się na konsolach następnej generacji?

Tagi: rainbow 6 patriots
||
rainbow 6 patriots
||
  Jest ponoć na to spora szansa.

Szef Ubisoftu, Yves Guillemot, zapowiedział, że Rainbow 6: Patriots może się ukazać na konsolach następnej generacji. W wywiadzie z portalem Polygon, Guillemot zapytany o możliwość przesunięcia gry na next-geny, stwierdził "jest na to dość duża szansa" dodając "pracuje nad tym dobry zespół i wygląda to w tej chwili całkiem nieźle, więc kiedy przyjdzie co do czego, myślę, że branża będzie zaskoczona".

Guillemot ustosunkował się zatem (przynajmniej częściowo) do wypowiedzi Tonyego Keya z Ubisoftu podczas E3. Powiedział on wówczas mianowicie "Rainbow 6 jest cały czas w produkcji, ale zdecydowaliśmy, że najlepszą rzeczą dla marki będzie nie pokazywanie tego tytułu na tegorocznych targach. Mamy w zanadrzu wiele innych gier, na których w najbliższym czasie powinni skupić się gracze, a nowe informacje o Rainbow 6 pojawią się wtedy kiedy według nas powinny". Wtedy też Key zapytany o ewentualne przesunięcie daty premiery gry, stwierdził, że "obecna generacja konsol jest jedyną mi znaną".

Rainbow 6: Patriots zostało oficjalnie potwierdzone w 2011 roku z planowaną premierą w 2013 roku. Czy to wciąż aktualne? Musimy czekać na dalsze wieści z Ubisoftu.


 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza