frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-11-06 11:01, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

Battlefield 3: Aftermath dostępne za niecały miesiąc...

Tagi: battlefield
||
battlefield
||
  ...a już teraz za darmo można pobrać Battlefielda 1942.

Electronic Arts ujawniło szczegółowy harmonogram dat premier dla nadchodzącego dodatku do Battlefielda 3 - Aftermath. Posiadacze Battelfield 3 Premium na PlayStation 3 w nowe DLC będą mogli zagrać 27 listopada, a gracze z wersją Premium na Xboxie 360 i PC, 4 grudnia. Osoby, które nie zdecydowały się na zakup Premium dostęp do Aftermath uzyskają odpowiednio 11 grudnia na PlayStation 3 i 18 grudnia na Xboxie 360 i PC.

Tak jak poprzednie uaktualnienia zawartości Battlefielda 3, Aftermath został wyceniony na $14.99 i 1200 punktów Microsoftu (w Polsce najprawdopodobniej 59 zł), a użytkownicy Premium będą mogli pobrać dodatek za darmo. Aftermath to czwarte z pięciu zaplanowanych DLC, ostatnim z nich ma być End Game planowane na marzec 2013 roku.

EA ogłosiło również, że z okazji uczczenia 10 rocznicy Battlefielda i przekroczenia 2 milionów użytkowników wersji Premium, Battlefield 1942 będzie dostępny za darmo. Zainteresowani mogą pobrać tą produkcję ze sklepu Origin do 1 marca 2013.

 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza