frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-11-02 08:49, dodał: Bandi, dotyczy: Wszystkie Ludzie

Smartfony zdobyły rynek za sprawą Nintendo DS

Tagi: satoru iwata
||
satoru iwata
||
  Satoru Iwata, głowa Nintendo, na spotkaniu z inwestorami zwrócił uwagę, że to dzięki Nintendo DS rynek smartfonów rozkwitł.

I choć niektórzy teraz pewnie zwijają się ze śmiechu to jedak w moim odczuciu nie można się nie zgodzić z Iwatą. Pamiętam zapowiedź DSa - pierwsze urządzenie z dotykowym ekranem do grania. Zaraz pojawiły się pierwsze telefony z Windows Mobile i Symbianem, na których pierwszą aplikacją jaką chciało się wgrać to właśnie gra na stylusa.

To były czasy :D Telefony się rozładowywały w połowie dnia i trzeba było z nimi biegać do serwisu, gdyż ładowanie ze standardowej ładowarki nie chciało ruszać a cała zawartość pamięci wewnętrznej w telefonie się zerowała :D Mimo tego Smartfonom w końcu udało się wyprzeć standardowe telefony.
 

Źródło: własne, lub nieokreślonePora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza