frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-10-16 11:17, dodał: Night_Wolf, dotyczy: PC

Twórcy DayZ pokazują wnętrza budynków z samodzielnej wersji gry

Tagi: dayz
||
dayz
||
  Fani mogą oczekiwać większej ilości wnętrz do eksploracji.

Dean "Rocket" Hall i jego zespół w Bohemia Interactive ciężko pracuje nad samodzielną wersją DayZ. Premiery należy wstępnie oczekiwać przed końcem roku, aby jednak pokazać fanom jak postępują prace nad grą, Rocket umieścił kilka screenów prezentujących lokacje wewnątrz budynków. Można je obejrzeć tutaj.

Na oficjalnym blogu DayZ Hall napisał: "Nasi artyści wykonują bardzo ciężką robotę dodając wnętrza do wszystkich czarnoruskich budynków. Jest to trudne zadanie ponieważ wcześniej wnętrza nie wszędzie były planowane i trzeba to zrobić w taki sposób aby one (wnętrza) wyglądały i działały prawidłowo".

W tej chwili nie ujawniono jeszcze informacji dotyczącej startu wersji alfa. Warto bowiem przypomnieć, że samodzielna wersja DayZ nie będzie wydana jako skończony produkt - czeka ją los podobny do Minecrafta, a więc z możliwą do kupienia i późniejszego aktualizowania wczesną alfą.

 

Źródło: uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza