frame
zarejestruj
Miodny.PL Logo























Nie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-08-13 13:24, dodał: Red, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

Adrian Chmielarz opuszcza PCF!

Tagi: gears of war 3
||
gears of war 3
||
  Plotki okazały się faktem. Adrian Chmielarz, założyciel People Can Fly, opuszcza swoje studio.

PCF, które od 2007 roku stał się częścią Epic Games, stworzyło takie gry jak Painkiller czy Bulletstorm, a teraz, będąc ewidentnie "na fali" sukcesu, tworzy kolejną część Gears of War. Czemu więc założyciel People Can Fly opuszcza studio w najlepszym dla niego okresie?

Oficjalny powód to chęć dalszego rozwoju. Adrian Chmielarz, wraz z Andrzejem Poznańskim i Michałem Kosieradzkim, odchodząc z PCF prawdopodobnie chcą spróbować czegoś innego - może gatunek odbiegający od dotychczasowych strzelanin? Twórcy nie podają jeszcze szczegółów dotyczących dalszych planów - te mają zostać podane wkrótce.

A co z samym People Can Fly i nowym GoW? Ponoć nic złego się nie dzieje. Mike Capps, szef Epic Games, zapewnił, iż polski zespół nadal w pocie czoła i ekscytacją w głowie pracuje nad Gears of War: Judgment.
 

Źródło: strona internetowa www.theverge.com







Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:



Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.




Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza