frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-07-09 23:05, dodał: Red, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

Brothers in Arms Furious się zmienia

Tagi: brothers in arms furious
||
brothers in arms furious
||
  O nowej, trochę zwariowanej grze z serii Brothers in Arms mówi się bardzo mało. Co jest powodem tego milczenia? Ciągła ewolucja!

Brother in Arms Furious jest tytułem, który poddawany jest nieustannym zmianom. A przynajmniej tak twierdzą twórcy. Jak powiedział Randy Pitchford:
CYTAT:
"Gra się zmienia. Ludzie będą zaskoczeni tym, co zobaczą. Tytuł cały czas ewoluuje. Właśnie to jest jednym z powodów milczenia. Gra się zmienia, a my musimy ją dalej rozwijać zanim zaczniemy o niej mówić."

Pichford twierdzi, że nowe informacje o Brothers in Arms Furious pojawią się po premierze Borderlands 2. Czekamy z niecierpliwością - tak samo jak na premierę, która, biorąc pod uwagę powyższą wypowiedź, zdaje się zostać przełożona: z 2012 na 2013 rok. Obym się mylił....
 

Źródło: strona internetowa www.computerandvideogames.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza