frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


rumor
Data i czas: 2012-05-05 23:59, dodał: Bandi, dotyczy: Wszystkie Inne

Nowy XBOX już na linii produkcyjnej?

Tagi: microsoft xbox 720
||
microsoft xbox 720
||
  Niewiarygodne, ale plotka wyciekła z dosyć poważnego serwisu jakim jest IGN. Ich źródła potwierdziły, że nowa konsola jest już na linii produkcyjnej!

Następca X360 rzekomo jest produkowany w fabrykach Flextronics, które zajmowały się poprzednimi konsolami Microsoftu. Zbyt oczytwiste by było prawdziwe? Być może, lecz IGN nie jest serwisem "urwanym z pietruszki" i często wie więcej. Microsoft oczywiście zaprzecza tym doniesieniom.

E3 już niebawem i jeśli te doniesienia są prawdziwe, to podczas targów usłyszymy nie tylko o samej konsoli, ale również o tym, że ta jest zmierza do sklepów sklepach zaraz po nich. Robi się gorąco!
 

Źródło: strona internetowa uk.ign.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza