frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-02-05 21:56, dodał: Grimm, dotyczy: Wszystkie

Druga Indie Gala dostępna. Masa gier i muzyki za tyle, ile chcemy.

Tagi:
||
druga indie gala dostepna masa gier i muzyki za tyle ile chcemy
||
  Indie Gala to jeszcze jeden zestaw z grami niezależnymi, możecie pomyśleć. Otóż nie! Tutaj dostaniemy również garść niezależnej muzyki!

Pod tym adresem znajdziecie paczkę z grami i muzyką. Są różne konfiguracje, różne kwoty minimalne, a oferta jest mocno limitowana. Nie tylko czas działa na Waszą niekorzyść, ale i fakt, że liczba zestawów jest ograniczona do 50,000 sztuk.

Za kwotę w przedziale 1 - 5,54$ dostaniemy trzy tytuły: Critical Mass, Fortix 2 i Bunch of Heroes. Do tego trzy albumy muzyczne: Casey Lalonde, Giraffage oraz The Numbers.

Środkowa opcja, w przedziale 5,55 - 9,69$ do powyższych dodaje: Roboblitz, Greed Corp i muzykę Jacka Butlera, Robot Science Square i drugi album Casey Lalonde.

Zestaw największy zawiera wszystkie wyżej wymienione składniki, a ponadto gry, które stanowiły część pierwszej Indie Gali, czyli: InMomentum, Your Doodles Are Bugged!, Hacker Evolution: Untold, Hacker Evolution: Duality, Zombie Shooter, Zombie Shooter 2, a także kolejny album Robot Science Square.

Kwestia cen skopiowana jest z Indie Royale, to znaczy z czasem jest drożej, chyba że ktoś da potężny datek, obniżając ceny dla wszystkich.

Jak zwykle w tych zestawach, część pieniędzy idzie na cele charytatywne (organizacje Child’s Play i Save the Children), część idzie do twórców, a część na koszty związane z tą całą operacją. Mamy wybór jak rozdzielić nasze pieniądze.

Wszystkie gry można zarejestrować na Steam, muzykę natomiast, da się pobrać w formacie mp3 i FLAC.

Aby zachęcić do udziału, ekipa Indie Gali przygotowała nawet filmik, do zobaczenia o tutaj.
 

Źródło: strona internetowa beefjack.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza