frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2012-01-30 19:16, dodał: Grimm, dotyczy: PC PS3 XBOX 360

Mary DeMerle o cięciach w nowym Deus Ex.

Tagi: deus ex human revolution
||
deus ex human revolution
||
  Eidos Montreal się przeliczył, można stwierdzić po rewelacjach znalezionych na blogu firmy.

Pracownicy Eidosu odpowiadają na pytania fanów pod tym linkiem.
Najciekawszą wypowiedzią jest wpis Mary DeMerle - projektantki fabuły gry - o cięciach jakie musiały zajść w grze, gdy studio zdało sobie sprawę z tego, że nie wyrobi się z terminami.

Najwyraźniej główni przeciwnicy w grze - Barrett, Fedorova, Namir i Zhao - mieli być bardziej rozbudowanymi postaciami.

Planowo, gracz mógł znaleźć masę informacji na ich temat, w tym poznać ich motywacje i przeszłość. W świecie gry istniały książki, maile, a nawet dodatkowe postacie, dzięki którym każdy z tych złoczyńców stawał się czymś więcej niż bossem #3.

Mary DeMerle zdradziła ponadto, że Montreal w zamierzeniach przypominał pozostałe huby, jak Detroid czy Hengshę, w którym nie tylko byśmy mieli normalne misje, ale i więcej dowiedzieli byśmy się o Elizie Cassan.

Co ciekawe, sporo z tych zamiarów zostało zrealizowanych w niewydanej w Polsce książce Deus Ex: Icarus Effect, która jest oficjalnym prequelem gry. Co czyni ją prequelem prequela?

Blog zdradza i inne ciekawostki, zarówno jeśli chodzi o fabułę, proces powstawania gry, czy nawet marketing. Sprawdźcie w wolnej chwili.
 

Źródło: strona internetowa beefjack.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza