frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


news
Data i czas: 2011-11-12 02:21, dodał: Grimm, dotyczy: PS3 XBOX 360 WII

Zyski nowego Raymana zasilą sequel Beyond Good & Evil

Tagi: rayman origins
||
rayman origins
||
  Jeden z producentów Ubisoftu zapowiada, że dobra sprzedaż Rayman: Origins zwiększy szanse na powstanie kontynuacji przygód Jade i Pey'ja.

Tony Key, wspomniany producent, w wywiadzie dla Industry Gamers powiedział, że Michel Ancel - umysł za Raymanem i Beyond Good & Evil - musi wpierw zbudować swoją ekipę. Ubisoft pozwoli mu na to tylko w wypadku dobrych wyników Rayman: Origins.

Key pozwolił sobie również na przyrównanie nadchodzących przygód Raymana z BG&E. "Podobne w stylu, tyle że dla dzieci" - w skrócie.

Rayman: Origins pojawi się PS 3, Wii i X360 pod koniec listopada.
 

Źródło: strona internetowa www.vg247.comPora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza