frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


gejmcast
Data: 2012-09-14, autor: Digifi8, dotyczy: Wszystkie

Audiolog Przegląd Tygodnia #0

||
audiolog przeglad tygodnia
||
Audiolog zawierający zbiór najważniejszych informacji z minionego tygodnia od 4.09.2012 - 11.09.2012.

W pierwszym odcinku poruszamy tematy City Interactive, Edycji Kolekcjonerskich, Assassin's Creeda, Borderlands 2, Wyprzedaży z serwisów Steam oraz GOG.com, Nowej części Call of Juarez, Kinecta, Konkursu od Sony Entertaiment, Ciekawe rozwiązanie w modzie WarZ, Systemu antypirackiego DRM, O poziomach trudności, Polonizacji Halo 4 oraz wiele wiele innych.


Warto również dodać, że jest to odcinek pilotażowy także oczekujemy opinii na temat tego audiologa. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na temat naszego programu.

Serdecznie zapraszamy do słuchania. ;)

Odsłuchaj na oficjalnym kanale YouTube

lub

Odsłuchaj z naszego serwera:

(pobierz jako mp3)
Autor:

Digifi8


 
Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza