FAQ  •  Zaloguj

Super Mario RETRO (25 lat)

<<

Kabcio97

Post Śr, 3 listopada 2010, 21:07

Super Mario RETRO (25 lat)

SUPER MARIO

PLAGIAT... - takie teksty będziemy bezwzględnie usuwać, Red.
Załączniki
z8369853O.jpg
z8369853O.jpg (15.26 KiB) Przeglądane 58721 razy
<<

Red

Redaktor

Post Śr, 3 listopada 2010, 21:35

Re: Super Mario RETRO (25 lat)

Ja rozumiem chęć pisania czegoś od siebie - i zachęcam Cię do tego, z całego serca - ale jeśli liczysz na publikację jakiegoś Twojego tekstu to pamiętaj: nie kopiuj części recenzji z gazet czy innych portali. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że wszystkie Twoje "czy wiesz, że..." pochodzą z Polygamii... Pamiętaj o tym przy okazji kolejnego tekstu, który mam nadzieję, że będzie lepszy niż ta "recenzja". ;)

Pozdrawiam!
Obrazek
<<

Kabcio97

Post Śr, 3 listopada 2010, 21:40

no tak przepraszam że nie dopisałem portalu z którego pobrałem to ,,Czy wiesz że ,, i jeszcze raz bardzo przepraszam po prostu próbuje na razie pisać i chce sobie tak jakby się wprawić w pisaniu .
<<

Red

Redaktor

Post Śr, 3 listopada 2010, 21:46

Mnie nie masz za co przepraszać, niemniej pamiętaj na przyszłość, że fragmentów tekstów lepiej nie "zapożyczać" z innych portali - wiesz, żeby strona na której się Twój tekst pojawi nie miała później problemów, bo tu coś widzę, iż dużo tych zapożyczeń - nie ładnie, nie ładnie. I jasne ćwicz, ćwicz. Czytaj teksty innych redaktorów, patrz jak oni piszą swe artykuły (chociażby na Gejmie) i rozwijaj swój warsztat. A jak stwierdzisz, że tekst jest wystarczająco dobry daj znać, a z chęcią go ocenię i doradzę co w nim ewentualnie należałoby poprawić. Ale pamiętaj: pisz od siebie a nie słowami Tomka Kutery z Polygamii...
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 4 listopada 2010, 09:41

Fajny artykuł. Kilka szlifów i będzie ok

EDIT:
Widzę, że to jest większa zżynka. Myślałem, że chodziło tylko o "Czy wiesz, że..." a widzę, że to znacznie większy plagiat. Nie polecam - szkoda czasu na pisanie w taki sposób artykułów.

Na początek polecam pisanie newsów własnymi słowami - to też nie jest łatwe a jak się wprawisz, to wtedy pisanie artykułów będzie o wiele łatwiejsze
Obrazek
<<

karuszka

Post Cz, 13 grudnia 2012, 13:04

Bandi napisał(a):Fajny artykuł. Kilka szlifów i będzie ok

EDIT:
Widzę, że to jest większa zżynka. Myślałem, że chodziło tylko o "Czy wiesz, że..." a widzę, że to znacznie większy plagiat. Nie polecam - szkoda czasu na pisanie w taki sposób artykułów.

Na początek polecam pisanie newsów własnymi słowami - to też nie jest łatwe a jak się wprawisz, to wtedy pisanie artykułów będzie o wiele łatwiejsze

dobry patent. Zacząć od małych porcji tekstu np informacje prasowe. Wyrobić sobie "lekkie pióro" i dopiero wtedy rzucać się na głębokie wody.

Powrót do Recenzje