FAQ  •  Zaloguj

Super Mario Galaxy

<<

Bandi

Administrator

Post N, 28 stycznia 2007, 11:40

Super Mario Galaxy

Ci co grali na Nintendo 64 zapewne pamiętają przełomową grę - Super Mario 64, która wprowadziła wtedy jako pierwsza pełne 3D, dużą swobodę. Sama gra była wyjątkowo długa i przyjemna co dało jej w niektórych serwisach obenę ponad maximum (np. w Secret Service - 101% :-D

Wraz z konsolą Wii nadchodzi długo oczekiwana gra, która jest znana z projektów - Super Mario 64-1, później Mario 128 (miała pojawić się na game-cube) w końcu ukaże się na Revolucji pod tytułem Super Mario Galaxy.

W sumie spodziewałem się po tej grze kolejnego Mariana. I jest tak w połowie, gdyż druga połowa gry to zupełnie nowe innowacyjne pomysły które nigdy wcześniej nie zostały zaprezentowane w innych grach. Czy okaże się kolejnym gigantycznym krokiem w platformerach? Być może. Bez wątpienia będzie to hit który się sprzeda nie gorzej niż New Super Mario Bross na konsoli Nintendo DS.

Poniżej filmik obrazujący grę w akcji:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 2865076472

Jak wam się podoba nowy hydraulik? :-)
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 3 lutego 2007, 00:13

Re: Super Mario Galaxy

Troszkę mnie zaskoczyli z tymi planetoidami ale staram się być otwarty na nowe pomysły i dostrzegać ich potencjał a jest on tutaj całkiem spory choć to już nie ten Marian jak na mój gust (co nie jest wadą w końcu ile można powielać schemat, a z resztą jak będę chciał klasyki - a pewnie będę chciał bo lubię oldschool - to sięgnę po Mariana na DSa :mrgreen: ) ale wciąż może to być super gra :D
Obrazek
<<

Riddick

Post So, 3 lutego 2007, 14:16

Oj tego Mariana kupię obowiązkowo. Nie dość że nowe sterowanie i pomysły - kursor itp :), to jeszcze fajny klimacik galaxy.
Kiedyś grałem w taką grę James Pond Operation Starfish i właśnie jak zobaczyłem mariana to pomyślałem - jak ta gra będzie ociekać takim klimacikiem (tzn proporcjonalnym na przestrzeni czasu) to będzie bardzo dobrze.
<<

narkoman

Post Śr, 25 kwietnia 2007, 12:29

Z tego co zrozumiałem z filmików przeróżnych, to będą większe i mniejsze planety (planetki). Na większych planetach gra będzie podobna do SM.64 czy w pewnym sensie SM.S z GCN, na tych mniejszych będziemy dostawać zawrotów głowy od biegania "po ścianach":D A to wszystko w świeżutkim sterowaniu i ślicznej grafice. Dla mnie bomba!
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 12 lipca 2007, 11:45

Na E3 nie mogło zabraknąć Mariana. Nintendo zaprezentowało nam krótki ale treściwy filmik. Nie trudno uwierzyć w słowa Reggie-go, który twierdzi, że nowy Mario wprowadzi podobną innowację do gier co Super Mario 64. Przypuszczam, że i Wy w to wierzycie, albo przynajmniej macie nadzieję ;-) Premiera w USA 12 Listopada 2007r, Europa dostanie niewiele później, bo jeszcze w 2007r!

Obrazek

Obrazek

Filmik z E3:
http://wii-mote.net/news_185.html
Obrazek
<<

Bloo

Post Cz, 12 lipca 2007, 12:02

Ta gra mną pozamiatała - Trailer może nie zrobiony z rozmachem jakimś, ale pokazuje kilka nowości. Pszczółka rozwala ;-)
Spotykają się dwa pączki:
- Wiesz. Próbowałem się dostać na studia.
- I co? Przyjęli cię?
- No co ty? Pączka ?

Obrazek - Moja praca :)
<<

Boodyn

Post Pt, 13 lipca 2007, 11:40

W sterowaniu nie ma rewolucji ale gra i tak zapowiada sie kapitalnie. Innowacyjna konstrukcja plansz, fajne pomysły jak pszczółka i prześliczna grafika. Po prostu miodzio! :mrgreen:
Obrazek
<<

appaloosa

Post Wt, 16 października 2007, 21:40

Jak dla mnie MUST HAVE. Wii się rozkręca - b dobry Metroid 3 -a na pewno lepszy niż Halo 3 (przeszedłem HALO w 2 dni a metroida męczę już tydzień i jestem zachwycony), dość ciekawa Fifa 08 i jeszcze kilka nadchodzących tytułów. Szkoda, że nie mam czasu tyle żeby sobie pograć :-)
Obrazek
<<

narkoman

Post So, 29 grudnia 2007, 14:40

Ma już ktoś? grał ktoś? Ja mam:) ale wii jeszcze w naprawie leży:(
<<

Krill

Post Pt, 8 lutego 2008, 23:28

To zdecydowanie najlepsza- obok Metroid Prime 3 i Zeldy Twilight Princess- gra na Wii. Czysta perfekcja, geniusz w designie i piękna oprawa. Kto jeszcze nie zagrał, niech nadrobi to niedopatrzenie czym prędzej !
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 13 lutego 2008, 13:07

Gra jest niesamowita - nie mogę się od niej oderwać. Trochę się bałem co będzie jak zdobędę wszystkie gwiazdki, ale znajomy mi powiedział, że ponoć wtedy całą grę można przejść jeszcze raz Luigi-m

Graficznie jest beściakiem i na tle next-genów wypada bardzo dobrze. Sterowanie rewelacyjne i czysty gameplay!
Obrazek
<<

Krill

Post So, 16 lutego 2008, 15:20

Tak, to prawda. W Galaxy powracają obaj bracia Mario- taka odmiana tajemnicy poliszynela. A co najlepsze, drugie przejście gry jako Luigi jest nieco 'inne' niż pierwsze- sami się przekonacie, próbując zebrać wszystkie 120 gwiazdek dwa razy! Nic tylko grać dzień w dzień level po levelu...
<<

Bandi

Administrator

Post So, 16 lutego 2008, 16:30

No nie, a już miałem odstawić Mario na kilka dni i przejść inną grę :D
Obrazek
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post Cz, 9 września 2010, 18:34

Obecnie ogrywam Super Mario 64, ale narobiła mi ta gra smaka na Super Mario Sunshine na GC, oraz na obie części Super Mario Galaxy na Wii.

Powrót do Gry Wii