FAQ  •  Zaloguj

House of the Dead 2 & 3 Return

<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 22 listopada 2007, 01:56

House of the Dead 2 & 3 Return

Sega szykuje nam 2 części House of the Dead w edycji dla Nintendo Wii na drugi kwartał 2008r. Pytanie, dlaczego tylko 2 i 3 część a nie 1,2 3 i 4, która jest już na automatach żetonowych :D Druga sprawa - Resident Evil: The Umbrella Chronicles - gra, która zbiera bardzo dobre oceny. Lubię gry na celowniczek, ale jednak zadowolę się Kronikami korporacji Umbrella!

Filmiki:
http://www.wii-mote.net/wii_news_303_Ho ... _Dead.html
Obrazek
<<

Krill

Post So, 16 lutego 2008, 15:29

Re: House of the Dead 2 & 3 Return

Bardzo interesujący produkt. Pamiętam, że nieźle zajarało mnie pierwsze HotD, HotD 2 był jednym z bardziej fachowych i całkiem ładnych strzelanek-celowniczków, za to niestety trzecia częśc jakoś mi umknęła. Dlatego też odświeżenie sobie znajomości z tymi arcade'owymi grami z wiilotem w dłoni uważam za całkiem dobry pomysł. Szkoda tylko, że najpewniej nie bedzie można dostać Return w odpowiednio niskiej cenie- będzie to wydatek rzędu blisko 200 PLN, niestety.
<<

Bandi

Administrator

Post So, 16 lutego 2008, 19:26

Sega chyba próbuje się uratować takimi cenami :D Moim zdaniem zdecydowanie za dużo, choć przyznam, że propozycja i mnie kusi - 3 części w jednym pakiecie na wii-lota

Szkoda, że nie poprawili choć odrobinę grafiki w 1 i 2 części - kaszana na max! Za dwieście zł od nich tego wymagam :twisted:
Obrazek
<<

Malutki

Post N, 17 lutego 2008, 22:01

Szczerze powiedziawszy, gdybym miał do wyboru Resident Evil U.C. a House of the Death , zdecydowałbym się na produkt Capcom , mimo iż nie jestem zwolennikiem strzelanek na szynach. Ostatnim projektem tego rodzaju , jakim w przeszłości grywałem był Virtua Cop (nawet miło go wspominam ).

Powrót do Gry Wii