FAQ  •  Zaloguj

Dragon Quest Swords

<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 9 lipca 2007, 17:05

Dragon Quest Swords

Jeszcze nie ma E3 a już poznajemy pierwsze szczegóły dotyczące zapowiadanych gier na Wii? W przypadku powyższej gry to nic dziwnego, gdyż Japońska premiera planowana jest na 12 Lipca 2007, czyli w trakcie E3! Tym razem oprócz nowych spotów reklamowych, mamy możliwość zapoznania się w jaki sposób będziemy grać w nową grę Square Enix.

Mi już cieszy się mordka - sterowanie zapowiada się bardzo obiecująco a premiera gry planowana jest również w Europie, w bliżej nie określonym terminie, jednak dopiero w 2008r

Filmiki:
http://wii-mote.net/news_173.html
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pn, 9 lipca 2007, 19:56

Re: Dragon Quest Swords

To z początku brzydkie kaczątko zapowiada się całkiem ciekawie. nie jestem pewien czy ten sposób eksploracji miast będzie mi się podobał - mam tu mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie że gra jest w całości obsługiwana z wiilota ale z drugiej chodzenie D-padem to już trochę przeżytek. Nie mniej jednak jeśli system walki będzie złożony i fabuła wciągająca to sposób poruszania się nie będzie miał znaczenia :mrgreen:
Obrazek
<<

Gargamel

Post Cz, 19 lipca 2007, 16:41

Kwadratowi raczej nie zawalą sprawy. Zapowiada się gra na dłuuuuuugie zimowe wieczory. Już czuję ten klimacik :P
<<

Boodyn

Post Cz, 19 lipca 2007, 18:34

Kwadratowi ostatnio popadli w zamiłowanie męskich sutków :P No ale technicznie jakość trzymają. Pytanie tylko czy będzie jakaś historia w grze?
Obrazek

Powrót do Gry Wii