FAQ  •  Zaloguj

Endless Ocean (Forever Blue)

<<

Boodyn

Post Śr, 4 lipca 2007, 22:50

Endless Ocean (Forever Blue)

Ten rarytas tematyczny w świecie gier ma ukazać się w Kraju Kwitnącej Wiśni 2 sierpnia. Reszta świata będzie musiała poczekać trochę dłużej. Dla nie zorientowanych Forever Blue to gra o nurkowaniu. Będzie w niej można eksplorować bogaty w rozmaitą florę i faunę podwodny świat oraz wykonywać w nim rożne zadania. Oprócz zabawy z napotkanymi stworzeniami oraz badania ich i rozmaitej podwodnej roślinności, znajdziemy zatopione na dnie ruiny zapomnianych cywilizacji. Zlecenia jakie będziemy dostawać, dotyczyć będę np. szukania skarbów lub robienia zdjęć dla magazynów przyrodniczych. Dodatkowo atrakcyjność gry podnosi fakt tego że będzie można zwiedzać głębiny ze znajomymi po przez sieć :D Jak gra wygląda możecie zobaczyć poniżej. Moim zdaniem ta produkcja zapowiada sie urodziwie i relaksująco - zdecydowanie nic co bym mógł polecić miłośnikom szybkiej akcji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 5 lipca 2007, 17:40

Re: Forever Blue

Osobiście jestem zwolennikiem dynamicznych gier, jednak takie akwarium z masą znajomych może być również interesujące. Ciekawe - na pewno będę śledził nowinki na temat tej gry.
Obrazek
<<

Boodyn

Post Cz, 5 lipca 2007, 17:49

Ja trzymam kciuki za to aby było dużo ciekawych rzeczy do odkrycia. Jeśli by nad tym popracowali to by była idealna gra relaksacyjna :mrgreen: Oczywiście pod warunkiem że uchwycą właściwy klimat i zrobią jakieś przyjemne sterowanie, które da właściwy kontakt z tą przygodą.
Obrazek
<<

Boodyn

Post Cz, 19 lipca 2007, 21:04

Ruszyła oficjalna japońska strona gry ale nie martwcie się jeśli nie kumacie krzaczków nie jest skomplikowana i łatwo dostać się do filmików z gry :mrgreen:

Forever Blue JP
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 25 lipca 2007, 19:41

Re: Endless Ocean (Forever Blue)

Famitsu oceniło Forever Blue! Oceny przedstawiają się następująco: 10/8/9/8!

Wygląda na to, że gra jest bardzo dobra! Według recenzentów gra wciąga niesamowicie. Możesz godzinami zwiedzać podwodny świat bez znudzenia a w międzyczasie wykonywać zadania, czyli takie podwodne GTA. Klimat tajemniczości oceanu jest potęgowany przez znakomicie dobrany podkład muzyczny oraz bardzo dobry interfejs gry, sprawiający, że można tą grę zaliczyć do rodziny symulatorów.
Obrazek
<<

Boodyn

Post Śr, 25 lipca 2007, 23:34

To bardzo fajnie że Famitsu doceniło tą grę. Dla mnie dobry znak, chętnie zobaczę jak udało im się zrobić grę o nurkowaniu, od której się nie zasypia xD Bałem sie ze może momentami najzwyczajniej przynudzać albo mieć niewygodne sterowanie. Na szczęście pierwsi recenzenci dają sygnał że tak nie jest. To cieszy nawet bardzo :mrgreen:

Bandi napisał(a):czyli takie podwodne GTA

A rybia policja będzie mnie gonić jak zarąbie na śmierć rafą koralową morświna? :lol: sorry taki mały dowcip mi się nawinął ;)
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 26 lipca 2007, 00:08

Myslę, ze wtedy do akcji wkroczą gatunki posiadające przewagę nad tobą :P albo ...

Zapraszam do zapoznania się z filmikiem, w którym Japonki już grają :)

http://wii-mote.net/wii_news_225_Forever_Blue.html
Obrazek
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post Pt, 27 lipca 2007, 21:28

W sumie gra dobra dla odprężenia.Spokojna, nie nachalna. Taka odstresująca. Takie produkcje mają racje bytu bo czasem fajnie zagrać w coś co nie opiera się na walce i zabjaniu, a na swobodnym graniu.
<<

Werewolf

Post Pt, 4 stycznia 2008, 15:54

Czy ktoś może ma tę grę i chciałby potestować tryb on-line? Jeśli tak to proszę o info na maila.
Friendcode: 3224 4212 0964 2389
<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 15 stycznia 2008, 00:39

Werewolf, zaczynam grać w Eledess, jak się rozkręcę to możemy umówić się kiedyś na podwodne starcie :D
Obrazek
<<

Werewolf

Post Wt, 15 stycznia 2008, 13:41

Ok jakby co to czekam na info.
Chociaż ostatnio trochę odstawiłem Endless, bo dorwałem SMG.
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 13 lutego 2008, 14:53

Ja ci powiem też, że tak się wkręciłem w Mario, że nie chce mi się w ocean grać :D

Dostałem twojego frienda z endless. Nie wiem gdzie się w grze wpisuje friendcode i korzysta z online. Trzeba nową grę założyć, czy można na starym save?

Edit:
Już wszystko jasne - na przodzie jachtu jest drabinka :) Mój friend-endles-code is 6377-4430-8644
Obrazek
<<

Werewolf

Post Cz, 14 lutego 2008, 08:26

OK niedługo powinienem Cię dodać. Jak tylko będę miał chwilkę ;).

Powrót do Gry Wii