FAQ  •  Zaloguj

Legend of Zelda: Wind Waker Wii Edition?

<<

Bandi

Administrator

Post N, 1 lipca 2007, 16:26

Legend of Zelda: Wind Waker Wii Edition?

W ostatnim Nintendo Power jest wywiad z Eiji Aonuma, w którym został poruszony temat Zeldy. Eiji powiedział, że z chęcią zrobiłby remake Wind Wakera dla Wii. Nie powiedział tego jednak na tyle poważnie, aby brać to jako oficjalną zapowiedź. Biorąc jednak pod uwagę, że Twilight Princess okazał się dwu-platformowy, Capcom wydał reedycję Resident Evil 4 a samo Nintendo wspominało jeszcze przed lunchem Wii o możliwości wydania remake niektórych gier w atrakcyjnej cenie - możemy się spodziewać Wind Wakera na Wii!
Obrazek
<<

Boodyn

Post N, 1 lipca 2007, 21:08

Re: Legend of Zelda: Wind Waker Wii Edition?

Ja lubię Zelde ale to wcielenie Linka wizualnie mi się nie podoba - wygląda jak skarpeta :lol:
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post Pn, 2 lipca 2007, 12:46

No to mamy całkowicie odmienne zdanie na ten temat:)
Moim zdaniem Wind Waker jest jedną z najpiękniejszych gier jaka kiedykolwiek się ukazała.
To co tej grze udało się wykrzesać z biednego Gacusia jest wręcz nieprawdopodobne i nie wyobrażam sobie żeby to mogło wyglądać inaczej, grafika w WW to techniczne i artystyczne cudo.
Muszę przyznać, że nawet byłem trochę zawiedziony, że TP nie jest w cell-shadingu...

A co do wydawania wznowień, to jest jak najbardziej świetny pomysł, Nintendo odrobi straty jakie przyniosła hegemonia PS2, a gracze, którzy wcześniej nie mieli okazji, wreszcie będą mogli zagrać w prawdziwe perełki z GC.
<<

Boodyn

Post Pn, 2 lipca 2007, 14:40

No ja generalnie jestem za tym żeby zrobili reedycję tej gry i nie twierdze że jest brzydka. Na ile technicznie GC wyciska to nie wiem. Jak się ukażę to może sie i na nią skuszę, ale sam Link i tak już zawsze będzie mi się kojarzył ze skarpetą xD Po prostu ten projekt postaci mi nie przypadł do gustu :roll:
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post Pn, 2 lipca 2007, 15:02

Jak zagrasz to się przekonasz nawet do Linka, który wbrew Twoim uprzedzeniom jest świetny, a jego mimika dosłownie powala :D
Ta gra (łącznie z postaciami) wygląda po prostu niesamowicie i wyciska ostatnie soki z Gacka, tak pięknego cell-shadingu nie było i pewnie jeszcze długo nie będzie:)
Dla mnie Wind Waker to numero uno poprzedniej generacji i muszę przyznać, że grafika odegrała w tym niebagatelną rolę:)
Ostatnio edytowano Pn, 2 lipca 2007, 15:28 przez Quetzalcoatl, łącznie edytowano 2 razy
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 2 lipca 2007, 22:03

Ja jak tylko ukończę Twilighta to zabieram się za skarpeciałego :) Wind Wakera. Mimo wszystko chętnie pograłbym jednak w wersje na Wii.
Obrazek

Powrót do Gry Wii