FAQ  •  Zaloguj

Medal of Honor: Vanguard

<<

Bandi

Administrator

Post N, 28 stycznia 2007, 12:14

Medal of Honor: Vanguard

Najnowsza część Medal Of Honor zapowiada się interesująco.

Zapraszamy do komentowania po zapoznaniu się z zapowiedzią.
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pt, 2 lutego 2007, 02:10

Re: Medal of Honor: Vanguard

Jest to dla mnie najbardziej interesujący FPS na Wii. Troszkę się zawiodłem CoD3 ponieważ wersja na Wii była tylko uproszczeniem z X360tki a Vanguard jest pisany docelowo na PS2 i Wii. Liczę na to że z takim podejściem będzie ona lepiej skonstruowana pod możliwości konsoli niż Airborne.
Obrazek
<<

Wiewioorka

Post Pt, 9 lutego 2007, 11:59

Oby był dobry multiplayer przez neta!
<<

Boodyn

Post Pt, 9 lutego 2007, 15:46

Z tego co słuchy chodzą, a może i nawet to były oficjalne zapowiedzi to w tej grze nie znajdziemy rozgrywki sieciowej... Mi to akurat obojętne ale dużo ludzi się o to burzy ze Nintendo wciąż nie udostępniło programistom bibliotek do obsługi sieci. No cóż chłopaki wciąż nie czują się jeszcze na siła by się za to zabrać w końcu nie mają za bardzo doświadczenia w tej dziedzinie :|
Obrazek
<<

Boodyn

Post N, 29 kwietnia 2007, 22:05

Przedwczoraj stałem sie szczęśliwym właścicielem tej gry i zaczynam się z wolna wkręcać w sterowanie. Dla wprawionego w graniu na komputerze i zwykłym padzie nie jest to taka prosta sprawa. Troszkę czasu zajęło mi wyczucie i dostosowanie sterowania ale im dalej w las tym lepiej się czuję z tym. Opisze moje dalsze wrażenia jak więcej pogram.
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pt, 4 maja 2007, 13:57

Pograłem, pograłem i wojnę wygrałem :mrgreen: Nie była zbyt długa ani zbyt trudna choć grałem na najwyższym poziomie trudności. Wyjątkiem jest tu ostatnia kwarta podzielonej na 4 części fabuły, którą przejście bez utraty życia uznać należy za nie lada wyczyn nagradzany z resztą w grze odpowiednim medalem. Takich nagród jest więcej i dostajemy je za różne dokonania jak np. użycie wszystkich możliwych broni w misji albo zaliczenie 20 strzałów w głowę. Taki zabieg przedłuża żywotność gry bo daje powód do "masterowania" każdego rozdziału - pod warunkiem że komuś się aż tak gra spodobała. Dla mnie było to parę fajnych godzin z Wii-motem momentami nawet bardzo emocjonujących ale niestety z momentami zniesmaczenia z powodu niedoróbek. Najczęściej było to przenikanie, a czasami znikanie albo spadek częstotliwości klatek animacji. No i zachowanie wroga momentami szwankowało. Zakupu nie żałuje bo fajnie sie grało ale czas się pożegnać bo nie ma tu już czego dalej szukać więc sprzedaję grę.
Obrazek

Powrót do Gry Wii