FAQ  •  Zaloguj

Grand Theft Auto na Wii

<<

Bandi

Administrator

Post So, 2 czerwca 2007, 14:05

Grand Theft Auto na Wii

W necie aż grzmi od plotek na temat GTA IV na Wii. Poniżej można nawet oglądnąć trailer z rzekomej wersji na Wii

http://video.google.com/videoplay?docid ... 4180257795

Czy jest prawdziwy czy fake - nie będę rozważał. Fakt jest taki, że Nintendo na pewno się postara o GTA na Wii - nie wiadomo w jakiej wersji - czy będzie to jedna z części znanych na inne platformy, czy zupełnie inna produkcja.
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 2 czerwca 2007, 15:05

Re: Grand Theft Auto na Wii

LOL że się ludziom chce robić takie rzeczy ale kto wie może dzięki temu faktycznie RockStar zdecyduje się stworzyć jakieś GTA na Wii. Ja jak zwykle wolał bym oddzielne wydanie choć w tym przypadku jest mi to obojętne.
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post So, 2 czerwca 2007, 15:10

GTA na Wii to tylko kwestia czasu, tylko teraz pozostaje kwestia czy będzie to całkowicie nowa gra, czy zrobią coś na zasadzie Liberty City Stories...

Nie tak dawno R* ogłosił iż nie planują wydania San Andreas Stories na PSP, więc kto wie może ten nieświeży kotlecik trafi na Wii.
<<

Bandi

Administrator

Post So, 2 czerwca 2007, 16:22

Osobiście jestem znudzony już serią GTA - mam nadzieję, że na Wii przygotują coś z większymi zmianami względem poprzednich części - inaczej nie kupię :twisted: hehe
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 2 czerwca 2007, 20:07

Ja grałem w GTA jak jeszcze widok był z lotu kupczącego ptaka :lol: tamte części z racji ubogiej grafiki wydawały się nieco mnie brutalne i wulgarne niż te nowe :?
Obrazek

Powrót do Gry Wii