FAQ  •  Zaloguj

Mario Kart

<<

Bandi

Administrator

Post So, 2 czerwca 2007, 12:42

Mario Kart

Plotki mówią, że Nintendo szykuje nam kolejną grę must have na Wii. Mowa oczywiście o niezwykle grywalnej serii Mario Kart.
Nie znamy szczegółów, daty premiery i to wzbudza pewne podejrzenia.

Osobiście nie wiem, w jaki sposób można by było ulepszyć serię. Wiadomo – sterowanie – ale to chyba nie jest powodem trzymania projektu w tajemnicy?

Moje wnioski to:
gra jest planowana, jednak Nintendo na razie nie skupiło się na tym projekcie, aby cokolwiek pokazać,
gra wprowadza coś nowego do serii i ninny będzie chciało nas tym miło zaskoczyć

Co o tym sądzicie?
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 2 czerwca 2007, 14:57

Re: Mario Kart

Chyba chcą dawkować swoje sztandarowe tytuły żeby nie skończyły się w pierwszym roku życia konsoli. Na starcie mieliśmy ZELDE w połowie roku Super Paper Mario na pierwszą rocznice ma być Mario Galaxy i Metroid to pewnie w grudniu za rok dostaniemy Mario Kart i Pikminy albo StarFoxa czy jak to się tam zwało. Po za tym pewnie nie chcą "spalić" tytułu bo poprzeczka dość wysoko wisi i wolą nabrać trochę doświadczenia z wykorzystywaniem Wii-lota żeby nie było takie samo jak w Excite Tracku ale też ciekawe i przyjazne :mrgreen:
Obrazek
<<

Gargamel

Post N, 10 czerwca 2007, 22:23

Mnie Mario Kart na N64 nie wciągnął za bardzo. Pewnie dlatego, że grałem tylko chwile w Empiku. Pamiętam za to jak się kiedyś zagrywałem w Buggy Boy-a na Amidze. Przydała by się super grywalna cześć Mario Karta na Wii z fajnymi niespodziankami.
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post Pn, 11 czerwca 2007, 15:48

W Mario Karta na gacku bardzo lubiałem zagrać, ale tylko w multi bo granie samemu mija się z celem troche. W trzydzieści minut można zaliczyć wszystko. Mam nadzieje, że Mario Kart na Wii będzie miał więcej wyścigów.
<<

Riddick

Post So, 13 października 2007, 20:23

I jest pierwszy pokaz Mario Kart Wii. Będą motory:

Powrót do Gry Wii