FAQ  •  Zaloguj

Surf's Up

<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 30 maja 2007, 20:02

Surf's Up

Ubisoft wydał nową grę - Surf's Up - na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule. Na razie w USA. My poczekamy do Października 2007. Czy gra będzie crapowata czy zajefajowata - trudno oceniać po kilku wypowiedziach na forum - są jednak głosy że gra kopie zadek!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
<<

Boodyn

Post Śr, 30 maja 2007, 20:12

Re: Surf's Up

Pomysł w moim guście mam tylko nadziej że wykonanie będzie ponad przeciętną tego co ostatnio Ubi na Wii robiło ale nawet jak by to gra może i tak być godna zagrania.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 30 maja 2007, 21:22

Filmiki:
http://www.gamespot.com/wii/sports/surfsup/media.html

Gameplay trochę nieciekawy na tych filmikach, ale generalnie jestem ciekaw. Przejadł mi się trochę SSX i inne gierki - coś nowego nie zaszkodzi :)
Obrazek
<<

Gargamel

Post N, 10 czerwca 2007, 09:26

Jaka fajna kolorowa gierka. Pograłbym już teraz - przypomina mi dobre stare czasy WaveRacera 64 - w sumie nie wytłumacze dlaczego bo filmiki nie powalaja super zasymulowaną woda :?
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post N, 10 czerwca 2007, 09:54

Na zdjęciach wygląda to nawet ciekawie. Kolorowa, fajna i miła gierka. Taka była moja pierwsza myśl jak to ujżałem.
<<

Gargamel

Post N, 10 czerwca 2007, 12:36

Ilustracje są fajowe ale filmiki jakies nie teges bo gra chyba nie polega na ciągłym wykonywaniu 2 tricków na fali? Coś spece od marketingu ubisoftu dają plamy pokazując takie nudy
<<

Quetzalcoatl

Post N, 10 czerwca 2007, 12:49

Wygląda to bardzo ładnie, miłe kolorki i ogólnie robi bardzo pozytywne wrażenie, a zasady są żywcem wyjęte z SSX'a więc materiał na dobrą grę jest, choć biorąc pod uwagę, że to gra na podstawie filmu, to raczej nic z tego nie wyjdzie.
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post N, 10 czerwca 2007, 13:46

Quetzalcoatl napisał(a):Wygląda to bardzo ładnie, miłe kolorki i ogólnie robi bardzo pozytywne wrażenie, a zasady są żywcem wyjęte z SSX'a więc materiał na dobrą grę jest, choć biorąc pod uwagę, że to gra na podstawie filmu, to raczej nic z tego nie wyjdzie.

Gra na podstawie filmu. To sprawia, że jednak wątpię w to aby gra miała super grywalność. Gry na licencjach filmowych są słabe, a czasem nawet bardzo słabe. Szkoda, że tak jest, ale przeważnie rolą takich tytułów jest zarobek dzięki sławie filmowego odpowienika.
<<

Quetzalcoatl

Post N, 10 czerwca 2007, 15:23

To czy gra na licencji będzie grywalna zależy tylko i wyłącznie od developera i tu jest największy problem, bo żaden szanujący się developer nie zaryzykuje tworzeniem gry, która ma powstać w ciągu kilku miesięcy i MUSI zdążyć na premierę filmu... Na takie coś decydują się tylko developerzy z niższej półki jak THQ czy TDK i dzięki temu jest jak jest, czyli powstają wyłącznie filmowe crapy.

A średnia ocen Surf's Up z różnych konsol to według GameRankings ok. 63%... Szkoda, bo zapowiadało się całkiem fajnie, ale widać nie mogło być inaczej.
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post N, 10 czerwca 2007, 15:30

Na prawdę wielka szkoda bo gra wygląda na prawdę atrakcyjnie, ale jednak i tym razem się nie udało zrobić czegoś udanego:(
<<

Gargamel

Post N, 10 czerwca 2007, 21:09

Szkoda że taka słabizna ale ja i tak poczekam na fachowe recenzje. Jeżeli okaże się przeciętna to nie biorę, chyba że za 80 zł ale nie może wiać szybko nudą.

Powrót do Gry Wii