FAQ  •  Zaloguj

Tony Hawk's Proving Ground

<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 29 maja 2007, 16:59

Tony Hawk's Proving Ground

Activision pracuje nad nową częścią Tony Hawk-a na m.in. Wii oraz DS. Nowa część ma oferować rozbudowany multiplayer oraz większe pole do popisu kreatorom własnych skate-parków.

Ma zostać dodany tryb, umożliwiający kręcenie własnych video-clipów, więc możemy się spodziewać bardziej efektownej kamery podczas wykonywania tricków.

Premiera gry zapowiedziana na Jesień 2007r

Obrazek

Obrazek

ps. Screeny z wersji dla X360, choć kto wie, czy na Wii nie będzie tak wyglądać ;)
Obrazek
<<

Boodyn

Post Wt, 29 maja 2007, 18:01

Re: Tony Hawk's Proving Ground

Kiedyś sporo grałem w Tonego 2 dawno temu to było Niedawno miałem okazję pomacać Project 8 na PS3 i grywalność miało na poziomie ale wykonanie trochę macosze. Coś Activision osiadło dla laurach. Mają dobra tytuły o sprawdzonej grywalności ale nie chce im się za bardzo przyłożyć do kolejny odsłon nie mówiąc już o konwersjach na Wii. No ale zobaczymy może duża sprzedaż konsoli pobudzi ich do bardziej aktywnej konkurencji.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 29 maja 2007, 18:47

Nom jeżeli chodzi o tonyego to nie mieli konkurencji - teraz mają Skate od EA więc mogą się poczuć niepewnie jeśli chodzi o deski :twisted:
Obrazek
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post N, 10 czerwca 2007, 17:52

Nowy Tony każdego roku. Ten cykl wydawniczy pogrążył tą wspaniałą serie :( . Przy trzecim Tonym bardzo miło spędzałem czas. Nawet na oko nie powiem ile to godzin się wysiedziało i trzeba przyznać, że gra w Tonego jest jak jazda na roweże. Tego nigdy się nie zapomina :D
<<

Gargamel

Post N, 10 czerwca 2007, 20:54

A mi się trzecia część nie podobała. Dwójka była ok. W pierwszego i czwartego Tonika nie grałem.

Najlepszy był dla mnie Underground ale ten pierwszy. W drugiego już jakoś nie miałem ochoty grać jak pożyczyłem od znajomego.

Powrót do Gry Wii