FAQ  •  Zaloguj

Super Smash Bros: Brawl

<<

Bandi

Administrator

Post So, 21 kwietnia 2007, 13:09

Super Smash Bros: Brawl

Zapraszam do zapoznania się z screenami z najnowszego Super Smash Bros od Nintendo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poprzednia część wkręciła mnie max, mimo że obok na półce miałem Dead Or Alive Ultimate czy Soul Calibur 2 na Xbox.

Nie mam żadnych wątpliwości, że kolejna część pozamiata i będę musiał ją z miejsca kupić.
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 21 kwietnia 2007, 23:00

Re: Super Smash Bros: Brawl

Mniej najbardziej interesuje lista bohaterów bo roi się w okół niej od plotek na temat tego kim będzie można z kogo wytrzepać kurze hehehe :lol:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post N, 22 kwietnia 2007, 18:03

Kurcze z tego co słyszałem, to tym razem możemy dostać 2 razy więcej "maskotek" :) niż w poprzedniej edycji.

Zapowiada się bardzo wesoło :twisted:
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post N, 22 kwietnia 2007, 21:17

Z SSBM spędziłem masę czasu i uważam ją za jedną z najlepszych gier (o ile nie najlepszą) na GaCka, dlatego moje wymagania co do SSBB są wręcz ogromne i nie zadowolę się wyłącznie poprawioną grafiką, która już w poprzedniej części prezentowała się wyśmienicie, dlatego mam nadzieję, że wymyślą coś na poziomie trofeów z SSBM, coś co byłoby w stanie przyciągnąć z taką samą siłą jak poprzednie części, bo jeżeli gra nie wniesie nic nowego to poczuję się trochę zawiedziony...
<<

Bandi

Administrator

Post N, 22 kwietnia 2007, 21:34

Na E3 jak pokazali zapowiedz SSBB dużo osób było w szoku i mówiło, że to jest prerender!

Ufając, że nintendo nie robi takich numerów możemy się spodziewać nowej jakości. Zresztą oglądnijcie screeny z 1 posta...
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post N, 22 kwietnia 2007, 21:47

Ja po prostu liczę na coś więcej niż tylko grafikę, która bądź co bądź jest obłędna i co do tego nie ma żadnej wątpliwości (choć pamiętam, że i tak na kilku polskich portalach pojawiły się komentarze, że SSBB wygląda gorzej niż gry na PS2, ale widać już taki urok naszych portali i ich użytkowników;)
<<

narkoman

Post Pn, 23 kwietnia 2007, 01:15

w ssb zagrywam sie na gacku i wlasciwie to takiej grafiki jak tam sie spodziewalem, a ciekawszej rozgrywki. jesli gra bedzie tak wygladac to wii pokaze rozki tym ktozy je do ps2 porownuja z etoyem:)
mam waska sofe wiec co srode goscie beda z siniakami i podbitymi oczami wychodzic po tej grze. nie moge sie doczekac.

przepraszam, ale polskich znakow nie mam bo syn mi po klawikordzie koparka przejechal...
<<

Boodyn

Post Pn, 23 kwietnia 2007, 11:36

Skoro o gościach mowa to zastanawiam się na ile gra będzie łatwa do opanowania i czy można będzie zrobić z tego party game nie tylko dla zaawansowanych? Krótko mówiąc jestem ciekaw jak rozwiążą sterowanie :)
Obrazek
<<

narkoman

Post Pn, 23 kwietnia 2007, 15:27

jak do tej pory w tą grę można było grać wciskając wszystko na "pałę":)
teraz będzie się machać na pałę, a może będzie jakoś bardziej intuicyjnie, np. połączenie sterowania z wii "tenisa i bejzbola":D jestem pewien że będzie GIT:D
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 23 kwietnia 2007, 18:00

Kiedyś krązyły ploty że ta gra będzie napisana pod classic controller hehe ale ja w to nie uwierzyłem

SSB:Meele nie był za prosty a moja 6 letnia siostrzenica bawiła się przy tej grze godzinami. Muszę jej sprezentować gamecube wraz z tą gierą :)
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 16 maja 2007, 19:45

Ostatnio było trochę cicho o SSBB, ale chyba nie na długo. Na oficjalnej stronie serii trwa odliczanie. Za pięć dni zobaczymy nową stronę i zapewnie nowe wieści!

http://www.smashbros.com/
Obrazek
<<

Boodyn

Post Śr, 16 maja 2007, 20:58

czekam z niecierpliwością, choć martwią mnie nie potwierdzone wieści ze gra pisana jest z myślą o Classic Padzie.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 16 maja 2007, 23:57

W sumie do końca nie wiadomo - myślę, że to były plotki - w sumie Super Paper Mario mnie w tym przekonuje - bliżej tej grze do Classic Controller-a niż SSBB

Może za pare dni wszystko bedzie jasne. Osobiście bardzo liczę na pozytywne zaskoczenie - szczególnie jeżeli chodzi o oprawę graficzną - w końcu przy okazji pierwszego pokazu nikt nie wierzył, że Wii jest w stanie wygenerować taką grafę
Obrazek
<<

Boodyn

Post Cz, 17 maja 2007, 18:08

No zobaczymy czy gra pokaże wizualnego pazurka pod kątem technicznym. Mnie jednak zależy przede wszystkim na dobrym stylu a nie ilości trójkątów. Oczywiście nie pogardzę ich nieprzyzwoitą ilością jeśli dobrze będą wykorzystane :mrgreen:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 17 maja 2007, 19:45

Zgadza się ale myślę, że o gameplay nie mamy co się martwić - to jedna z najważniejszych gier dla ninny.
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post Pt, 18 maja 2007, 10:32

Nintendo przy SSBB powinno postarać się jak nigdy, bo wyniki ankiety na GameFaqs wyglądają wręcz nieprawdopodobnie:

http://www.gamefaqs.com/poll/index.html?poll=2750 8O
<<

Bandi

Administrator

Post Pt, 18 maja 2007, 19:49

Nono - mnie też zaskoczyły. Ale w sumie to bardzo dobrze - gra jest mega!
Cieszę się, że jest na Świecie doceniona!
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 23 maja 2007, 11:40

http://www.smashbros.com/ - Oficjalna strona uruchomiona. Znajdziecie na niej m.in. nowe screeny.

Osobiście jestem w pracy i nie mogę się zagłębić ale widzę, że jest bardzo dobrze. Nintendo skopie nam tyłki tą pozycją na bank.

Już nie mogę się doczekać! Najwyższy czas odkładać kasę! :-)
Obrazek
<<

narkoman

Post Pt, 8 czerwca 2007, 22:53

kretyni na GO strasznie tą grę zjechali:)
<<

Bandi

Administrator

Post So, 9 czerwca 2007, 00:05

A niech sobie piszą co chcą. Najważniejsze jest to, że poprzednia część była grywalna i ta zapowiada się jeszcze lepiej.

A wracając do nowinek o SSBB - podobno będzie można sterować na różne sposoby:
- Wii Remote - sam ułożony w poziomie
- Wii Remote + Nunchuck - Yes!
- Classic Controller
- GameCube Controller
Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post So, 9 czerwca 2007, 10:22

narkoman napisał(a):kretyni na GO strasznie tą grę zjechali:)
To nie nowina, "kretyni na GO" zjadą każdą nawet najwspanialszą grę tylko dlatego, że to gra na Wii, a odkąd okazało się, że Wii może stać się liderem rynku, ich agresja jakby się spotęgowała.

A co do sterowania... świetnie, że plotki się potwierdziły i będzie tak szeroka gama wyboru:)
<<

Bloo

Post So, 9 czerwca 2007, 11:44

Ja pierdykam, patrze na te GO i rzeczywiście - Jadą Wii jak chcą. Każdy news, musi zacząć się od "Grafika się nie liczy" i od tego żeby wyśmiać ten cytat, bluzgając na Nintendo że gry gorzej wyglądają niż na Gacku. Zawsze miałem jakiś szacunek na GO, ale też miałem takie odczucie że im chodzi o grafikę stawiając ja jako najważniejszy aspekty w każdej grze.
Spotykają się dwa pączki:
- Wiesz. Próbowałem się dostać na studia.
- I co? Przyjęli cię?
- No co ty? Pączka ?

Obrazek - Moja praca :)
<<

Quetzalcoatl

Post So, 9 czerwca 2007, 11:53

Co do tego, że grafika jest dla nich najważniejsza nie miałem nigdy wątpliwości, ale obsmarowywanie w każdym newsie nawet najładniejszych gier, takich jak choćby Smash Bros, to istna żenada, a wszystkiemu winna jest tylko i wyłącznie ogłupiająca zawiść, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.

A jeżeli chodzi o grafikę w Brawl, to do dziś nie mogę uwierzyć, że ta gra będzie wyglądała tak jak na trailerach, po prostu miodzio:)
<<

Boodyn

Post So, 9 czerwca 2007, 13:07

Mniejsza o grafikę bo zapowiada się fajna "rozpierducha" :lol: Niszczenie plansz walki w powietrzu i różne itemy to coś co tygryski lubią najbardziej :mrgreen: Fajnie że strona projektu jest rozwijana i dorzucają co jakiś czas coś nowego.
Obrazek
<<

Gargamel

Post So, 9 czerwca 2007, 15:10

SSBM na Kostkę był fajowy a co dopiero najnowszy Brawl. Jak można pojechać tą grę? No - wiadomo - tylko GO jest do tego zdolne - ale to im wystawia ocene jaki ten sajt jest so szitu!
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post N, 10 czerwca 2007, 11:08

GO chyba bardzo nie lubi Nintendo :D W sumie to u nich jest tyle komentarzy i taki ruch bo fanboye lubią sie ze sobą pokłucić :D . Wracając do SSB:B. Nie powiem gra zapowiada się zajefajnie i tylko odkładać kaskę należy, ale skąd tu ją brać? Nie wiem jak trzeba być głupim aby wygadywać, że Wii jest dziadowym systemem. Media w naszym kraju jakoś są uprzedzone do Nintendo :(
<<

Bandi

Administrator

Post So, 14 lipca 2007, 17:03

Garść nowych filmików z E3. Możemy zobaczyć księżniczkę Zeldę oraz planszę z jej świata, gwiezdnego lisa w jego galaktyce, tupiącego Browsera czy cios specjalny Wario :-) Reggie zdradził nam, że w USA gra zadebiutuje już 3 Grudnia 2007! Jego zdaniem nowa edycja Super Smash Bros jest najlepsza!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
hahahaha

Obrazek

Obrazek

http://wii-mote.net/news_195.html
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 14 lipca 2007, 22:59

Hmm coś zbrzydła ta gra ostatnio :lol: nie znacznie ale pierwsze screeny wydawały się ładniejsze :twisted: Bez znaczenia.

Bandi napisał(a):Jego zdaniem nowa edycja Super Smash Bros jest najlepsza!

Tak, tak jak wszystko co wychodzi na Wii. Oby była bardziej klarowna. Jak graliśmy z kolegami w wersję na GC to niestety bez przygotowania się nie mogliśmy za bardzo zrozumieć co się dzieję. Co nie przeszkadzało mi wygrywać :D Zasadniczo jednak mieliśmy problem żeby pojąć na czym polega ta gra - brak klasycznych pasków energii i od razu człowiek się gubi :lol:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post So, 22 września 2007, 21:14

Obrazek
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post Wt, 25 września 2007, 17:56

Lokacja z Zeldy TP! Mniam!! Heh w przypadku tej gry można mówić o hicie, ale jednak nie każdemu może przypaść do gustu.
<<

Riddick

Post So, 13 października 2007, 19:48

Oficjalnie został potwierdzony Sonic!!!

Obrazek

Filmik:

Plotki o Sonicu krążyły już od dawien dawna a teraz jest to faktem, potwierdzonym przez Nintendo i Segę. Więcej na oficjalnej stronie gry:

http://www.smashbros.com/en_us/index.html
<<

narkoman

Post Śr, 17 października 2007, 09:17

śmiesznie będzie wyglądać walka pomiędzy spinającym się soniciem, panią aran w kulce i np kirby:)

Powrót do Gry Wii