FAQ  •  Zaloguj

The Legend of Zelda: Twilight Princess

<<

Bandi

Administrator

Post N, 28 stycznia 2007, 10:38

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Nie wiem, czy wszyscy znają ten tytuł a powinni :) Gra dziwna – z jednej strony jakaś taka zwykła – dla kogoś kto o niej 1 raz słyszy. Zachęca do siebie dopiero po zagraniu a nie zobaczeniu.

I w tym momencie wpadasz w „pułapkę” :D – ta gra ma coś co nie pozwoli Ci się od niej oderwać. To coś może pokażą po części ostatnie oficjalne urywki z Wii Experience na oficjalnej stronie Wii dla Europu. Zapraszam do wyrażania opinii!

Linki:
Wii.com -> Zelda
szukaj więcej
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pt, 2 lutego 2007, 01:23

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess

Jak dla mnie najlepsza gra na Wii niesamowicie zaprojektowana i nieziemsko grywalna. Siedzę nad nią już ponad 60 godzin i wciąż jeszcze mam co robić w Hyruli. Zachwyca mnie w niej ogrom sekretów jakimi jest naszpikowana i genialnie przemyślane dungeonsy Very Happy

Naprawdę warta tej niemałej kasy i kupienia konsoli. Najbardziej podziwiam konstrukcję fabuły względem świata. Gra też uwiodła mnie swoim częściowo old-schoolowym mam słabość do staroci :D
Obrazek
<<

Riddick

Post So, 3 lutego 2007, 14:04

Zelda jest specyficzna (grałem w okarynę i maskę na emulatorze Nintendo64). Przyciąga cię na długie godziny ale jest jednocześnie ciężka, nie da się jej tak łatwo ukończyć jak się wydaje.
<<

Boodyn

Post So, 3 lutego 2007, 17:28

Riddick napisał(a):Zelda jest specyficzna (grałem w okarynę i maskę na emulatorze Nintendo64). Przyciąga cię na długie godziny ale jest jednocześnie ciężka, nie da się jej tak łatwo ukończyć jak się wydaje.

Niestety nie wiem jak Zelda z N64 ale Zelda:TP moim zdaniem nie jest trudną grą do ukończenia wystarczy tylko pogłówkować trochę żeby rozbroić wszystkich przeciwników. Myślenie więcej tu daje niż machanie i to jest fajne w tej grze :mrgreen: Inaczej się ma sprawa z odkryciem wszystkich sekretów to już do łatwych nie należy mam tu namyśli w szczególności pewien dodatkowy dungeon, na który się trzeba dobrze przygotować.
Obrazek
<<

Pablo

Post Pn, 12 lutego 2007, 00:42

To ja patrze że jesteś newbie w temacie Zelda :P Ja od Zeldy Ocarina of Time wszystko przechodziłęm na konsoli, bez używania solucji itp :P. The legend of Zelda : Ocarina of Time to gra wszech czasów! Najlepsza jaka tylko była. Zdaje mi się że TP jest godnym następcą. Ale to sie okaże jak już zagram, a to nie długo na moim świeżutkim Wii :D
<<

Boodyn

Post Pn, 12 lutego 2007, 11:58

Nooo niestety w tedy kiedyś jak byłem mały mama i tata nie chcieli mi kupić a teraz jak jestem stary i duży to nie wiem czy łyknął bym gry z okresu brzydkiego 3D jak dobre by nie były LOL wolę pociorać w edycje z GBC , GBA czy SNESa choć z pewnością nie wiem co tracę :roll:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 12 lutego 2007, 17:53

Mi z pewnością wystarczy Twilight Princess a jeżeli będę miał niedosyt, to kupię na Virtual Console Okaryne, której nie ukończyłem na N64 :(
Obrazek
<<

PiVi

Post N, 4 marca 2007, 20:39

Do grafiki można mieć małe uwagi.... ale gra naprawdę robi wrażenie.
Jazda konna, szczególnie spinanie go ostrogami do galopu.. rżenie....
Na dużym ekranie naprawdę rzuca na kolana- szczególnie dla kogoś
kto do tej pory grał jedynie na PC :)

Co do samej fabuły - napiszę coś jak wydostanę się z wioski :)
Na razie zrobiłem parę questów... i szukam kolejnych.

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...

Obrazek
<<

Quetzalcoatl

Post Wt, 6 marca 2007, 16:17

Bez wątpienia najlepsza część serii, co prawda brakuje tej przełomowości, którą miała Ocarina, ale na szczęście TP nadrabia to klimatem, rozmachem i wykonaniem. Grafika jak na GC wygląda świetnie i trzyma bardzo wysoki poziom, z pewnością jest najładniejszą i największą grą odchodzącej generacji.

Ale koniec chwalenia- pora na czepialstwo;)
-Początek gry jest nudny do kwadratu...
-Po każdym uruchomieniu gry trzeba od nowa oglądać animację pokazującą zdobycie rupee. Strasznie denerwujące, przydałaby się łatka.
-W niektórych miejscach podczas wschodu i zachodu słońca "problemy" z grafiką.
No i to by było na tyle:)
<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 6 marca 2007, 17:42

Ja w zeldzie dopiero ukończyłem lava dungeon, gdzie zdobywa się łuk.
Fenomenalna gra - prosty boss - nie robi za bardzo krzywdy ale pokonanie go wymaga nie zwinności ale ruszeniem głową. Co prawda prosta zagadka ale pokazuje jak fajnie są wykorzystywane zdobywane wraz z postepem gry przedmioty i umiejętności.

Generalnie jak mam wolne 1-2 godzinki to nie myślę o niczym innym jak odpalić Twilight-a - X360 z Gow-em i Dead Risingiem osiada w kurzu, mimo że się nie nacieszyłem jeszcze tymi grami. To bardzo dobrze świadczy o tym, jak została wykonana nowa zelda. Jeszcze za wczesnie na recenzję ale obiecuję napisać solidną recenzję zaraz po ukończeniu gry :mrgreen:
Obrazek
<<

Boodyn

Post Cz, 22 marca 2007, 00:07

Tylko nie wal na skróty i przejdź grę maxymalnie obszernie odkrywając wszystkie tajniki bo jak się będziesz spieszył to stracisz sporo zabawy ;)
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 2 kwietnia 2007, 18:47

Ostatnio trochę nie miałem czasu grać, w tym tygodniu też troche roboty ale wieczorkiem może ruszę z tematem.

A ty Boodyn przeszedłeś Zeldę już? Jeśli tak to ile zajęło Ci to czasu ?
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pn, 2 kwietnia 2007, 22:40

Ja jestem tuż przed końcem i na budziku mam chyba 60 godzin. Nie grałem w grę od paru miesięcy bo obiecałem mojej dziewczynie która też jest pod końcem że nie będę jej spoilował, a że ona nie chce jeszcze kończyć bo musi w niej wszystko znaleźć oraz pisze teraz dyplom magisterski i nie gra w Zelde to tak stoję w miejscu od niepamiętnych czasów LOL :lol: Ona ma na liczniku chyba 80 godzin :D
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 2 kwietnia 2007, 23:13

Hehe no przede mną długa droga - ja dopiero walczę z tym "gościem" co strzela z łuku na ptaszysku.

On jest po tym jak się zeskakuje z płonącego mostu do wody. Ale na razie nie dawaj wskazówek - no chyba że załatwienie jego jest nie logiczne :D
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pn, 2 kwietnia 2007, 23:54

Nie przypominam sobie w grze jakiś wpadek w kwestii logiki z niczym nie miałem szczególnego problemu. jak się dobrze zastanowić to wszystko jest do rozgryzienia. Warto sie w międzyczasie szwendać po krainie i dobrze rozglądać oraz z wszystkimi regularnie rozmawiać bo jest sporo do zrobienia po za wątkiem głównym. Testujecie nowe gadżety na wszystkim co podejrzane ;)
Obrazek
<<

narkoman

Post Pn, 16 kwietnia 2007, 17:52

zeldę kupiłem już dawno ale dopiero teraz się rozkręcam(brak czasu)
wczoraj zdobyłem łuk.
powiem jedno.
gra jest cudowna. godna następczyni ocaryny
<<

Bandi

Administrator

Post N, 10 czerwca 2007, 10:20

Ja też ostatnio nie miałem czasu ale generalnie nic mnie nie pogania aby ukończyć zeldę bo i tak szybko tej gry się nie pozbędę :-D

Czemu? Może dlatego, że jeszcze trochę jest do odkrycia, co potwierdza najnowszy news:
http://wii-mote.net/news_132.html
Obrazek
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post N, 10 czerwca 2007, 10:38

Zelda jest grą na lata. Bardzo żałuje, że jeszcze jej nie mam bo na pewno bym szybko od niej nie odszedł, ale jeśli nazbnieram troche keszu to i sobie sprawię jeden egzemplarz tej wspaniałej zeldy :D
<<

ziomozaur

Post Cz, 8 stycznia 2009, 18:40

Cześć
Jak można zdobyć złote ubranie, pokonałem już 5 bossa, a w internecie widziałem że inni już to mają :?:
<<

Mantis

Pirania! (staż)

Post So, 3 kwietnia 2010, 18:42

A ja gry nadal nie mam. Wielka szkoda, bo ze wstydem przyznam, ale żadnej zeldy nie ukończyłem. W żadną nie grałem:(

Powrót do Gry Wii