FAQ  •  Zaloguj

Nights: Journey of Dreams

<<

Bandi

Administrator

Post So, 31 marca 2007, 12:47

Nights: Journey of Dreams

Wiemy już, że zmierza na Wii nowa część wspaniałej gry Nights od Segi. Niewiele osób może pamięta, ale Nights była grą, która miała odwrócić uwagę od premiery Super Mario 64 oraz jako pierwsza wprowadziła obsługę analogowego kontrolera w konsoli Sega Saturn.

Na razie dużo konkretów nie poznaliśmy jednak po udanym Sonic-u możemy się spodziewać kolejnej bardzo dobrej gry na Wii.

Zapraszam do naszej galerii po pierwsze screeny:
Obrazek
(kliknij po więcej)
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 31 marca 2007, 22:46

Re: Nights

Ciekawi mnie ten tytuł bo choć nie miałem okazji w niego pograć za czasów świetności Segi to bardzo mnie korcił. Kto wie może przyszedł czas na zrealizowanie dawnych marzeń ;)
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post So, 7 kwietnia 2007, 20:45

Re: Nights: Journey of Dreams

Warto podkreślić, że night będzie miał zupełnie inne sterowanie niż Sonic na Wii

Ponadto bedzie korzystał z Forecast Channel dzięki czemu gra będzie się zmieniać wraz z pogodą za oknem, jak kilka innych gier na Wii

Będziemy mogli sobie przesyłać przedmioty i inne bajery z konsoli na konsole tak jak teraz przesyłamy sobie Mii

Czyli Wii zaczyna pokazywać ostro pazurki - Nights jest cudowną grą - pamiętam - dla niej chciałem kupić Saturna, jednak skusiło mnie bardziej N64 no i miałem już PSX. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł zaliczyć ten tytuł :D
Obrazek
<<

Boodyn

Post So, 7 kwietnia 2007, 20:56

Mam nadzieje że sterowanie wypadnie przyjemnie skoro postać ma dużą swobodę ruchu na ekranie to i gracz powinien czuć się swobodnie przed ekranem :mrgreen:

Jestem ciekaw jak to będzie z tym wysyłaniem sobie rozmaitości przez sieć,co w ogóle będzie można wysyłać i jak to wpłynie na rozgrywkę - jeśli w ogóle.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 9 kwietnia 2007, 13:19

Tak zanim poznamy szczegóły na temat nowej edycji - na forum ŚwiatN znalazłem filmik z reklamy Nights 1 dla Saturna. Jest niezły! :-)

http://www.youtube.com/watch?v=XPTX41MhHnk
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pn, 9 kwietnia 2007, 13:24

Hahaha jaki LOL no niestety złośliwość i rzucanie PSXem nie pomogły przetrwać SEGA na rynku :lol:
Obrazek
<<

narkoman

Post Wt, 10 kwietnia 2007, 09:19

kupiłem niedawno saturna i mam zamiar popykać w nights zanim się na wii pokaże:)
<<

Boodyn

Post Wt, 10 kwietnia 2007, 16:33

Brawa dla tego Pana! Stare sprzęty rządzą :mrgreen: Mało kto to potrafi dzisiaj docenić :)
Obrazek
<<

Boodyn

Post Śr, 25 kwietnia 2007, 16:51

Hmm... jakoś te screeny nie zachwycają. Nie chodzi o grafikę, choć ta ostatnich soków z Wii na pewno nie wyciska, tylko o kompozycje ujęć za bardzo skoncentrowaną na bohaterce jak by ta gra w ogóle nie miała tła. No dobra może źle to określiłem ale jak tak myślę o tych screenach, które przed chwilą widziałem, to nic po za bohaterką nie przykuło mojego wzroku i nie zapadło mi w pamięć, Czekam na jakiś film z gameplayu może będzie bardziej obiecujący :mrgreen:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 10 maja 2007, 20:25

Obrazek

A mi się podoba - jest szansa, że Nights wniesie coś nowego. Bardzo jestem ciekaw jak zostanie rozwiązane sterowanie i sama rozgrywka.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 14 maja 2007, 20:12

Z serwisu spong.com wychodzą plotki, które mogą ale nie muszą być zgodne z prawdą:

- Nights może posiadać tryb Online. Producent tego chce, jednak developerzy jeszcze nie wiedzą jak go opracować, aby był grywalny

- Mówi się też o dwóch wersjach sterowania:
1. Niczym magiczna różdżka - co kolwiek miałoby to znaczyć ;-)
2. W połączeniu z Nunchukiem - czyżby bardziej Zeldowate sterowanie?

- Gra ma mieć swoją premierę pod koniec roku
Obrazek
<<

Boodyn

Post Pn, 14 maja 2007, 20:51

Bandi napisał(a):2. W połączeniu z Nunchukiem - czyżby bardziej Zeldowate sterowanie?

No ale w Zeldzie się biegało, galopowało albo pieskowało, a tutaj raczej będzie się latać albo lewitować. Ja jestem za tym żeby były różne tryby sterowania, a najmilej widziane te najbardziej na pilota zorientowane.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 10 lipca 2007, 16:23

Nowe screeny i filmiki:
http://wii-mote.net/news_178.html
Obrazek
<<

Boodyn

Post Wt, 10 lipca 2007, 18:52

Rozgrywka wygląda dynamicznie. Grafika w ruchu wygląda ciekawiej niż na screenach. Niech tylko jeszcze gra będzie wystarczająco urozmaicona i będziemy mieli przemiodny rodzynek :mrgreen:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 10 lipca 2007, 19:26

Liczę, że ta gra będzie mnie relaksować. Filmik mnie zszokował - nie chce mi się w sumie aż wierzyć, że tak dynamiczna gra będzie miała aż tak precyzyjne sterowanie - Sega ma przed sobą ogromne wyzwanie - zaczynam się obawiać...
Obrazek
<<

Boodyn

Post Wt, 10 lipca 2007, 19:49

Nie sądzę żeby postać zachowywała się tak jak plansza w Kororinpie :lol: Jak na sterowanie w Sonicu ludzie nie narzekali to sądzę że tutaj też dadzą radę. Bardziej mnie interesuje co będziemy w grze robić i jak długa ona będzie.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Cz, 20 września 2007, 16:52

Pojawił się kolejny filmik z nocnych, cukierkowych marzeń pełnych baśniowych opowieści

Gra jest raczej kierowana do dzieciaków, patrząc na te słodkie trailery. Trochę obawiam się, że dostaniemy grę anemiczną i nudną. Nie będzie przy niej już tej "złości" i agresji co w Sonic And The Secret Rings. A szkoda...
Obrazek
<<

narkoman

Post Pt, 21 września 2007, 17:55

Ja uwielbiam takie gry. Po ostatnim zwiastunie wiem na 100%, że mi się spodoba!!!
<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 13 lutego 2008, 13:25

Powiem szczerze - liczyłem na bardzo dobrą grę. Wiem, że oceny w prasie nie są złe, ale jak dla mnie ta gra to crap. Może jeszcze zmienię zdanie ale:

- NIE MAMY SWOBODY RUCHU! Latamy jakby po sznurku. Coś na wzór Sonica, tyle, że nie na boki tylko bardziej góra dół sterujemy za pomocą pointera albo w trybie nunchuck analogiem.

- sterowanie jest fatalne. Od pointera z czasem zaczyna boleć ręka. Wolę grać analogiem, ale wtedy sterowanie nie ma nic wspólnego z rewolucyjnością i gra mogłaby wyjść na zwykłe konsole. Jest też możliwość grania na classic controller i podejrzewam, że na nim grałoby się najlepiej :D

Grafika jest pół na pół. Są miejsca śliczne i są beznadziejne, śmierdzące PSX-em, czy tam Saturnem :D Moim zdaniem Sega dała ciała z tą grą.

Ciekawi mnie jeszcze tryb online. Jeżeli ktoś ma tą grę, to od biedy możemy przetestować :D
Obrazek

Powrót do Gry Wii