FAQ  •  Zaloguj

Kororinpa: Marble Mania

<<

Boodyn

Post Cz, 22 marca 2007, 00:14

Kororinpa: Marble Mania

Miałem okazję pograć w tę grę i ujęła mnie swoja prostotą, która nie rozłącznie powiązana jest z Wiilotem. Przy odrobinie szczęście kupie ją na początku następnego miesiąca i pewnie sprzedam dalej na allegro po jakimś czasie ale gra zdecydowanie warta jest takiego manewru bo od pierwszej chwili daje dużo radochy polecam jej wypróbowanie :mrgreen:

Jeśli ktoś nie zna tytułu to śpieszę wyjaśnić że polega on na niczym więcej jak przeprowadzeniu kuleczki przez tor przeszkód z tym że sterujemy nie kulką tylko położeniem toru przeszkód w przestrzeni. Pochylając Wiilota pochylamy cały tor po którym kulka swobodnie sie turla.
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Pn, 2 kwietnia 2007, 21:07

Re: Kororinpa: Marble Mania

Obrazek
<<

Boodyn

Post N, 29 kwietnia 2007, 22:02

No i się skusiłem, dokładnie przed wczoraj ale ze musiałem być w pracy przez całe ostatnie 2 dni więc za dużo nie pograłem. Nie mniej jednak odkryłem parę urozmaiceń. W grze zdobywamy puchary za przejazd w jak najkrótszym czasie. Za puchary dostajemy kolejne kulki, które mają rożne właściwości. Dodatkowo za specjalne kryształki w miejscach trudno dostępnych odblokowujemy dodatkowe ukryte plansze. Jak na razie tyle ale jak już widać gra ma swoje smaczki i jest o co się zmagać. Przy czasie jak więcej pogram to napiszę co wybadałem :mrgreen:
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post Wt, 3 lipca 2007, 06:34

Też się skusiłem.

Oprawa graficzna trochę za słodka, ale uwierzcie mi - nie będzie Wam wstyd pograć ze znajomymi, którzy mają ponad 20 lat. Gierka jest świetna i bardzo wymagająca. Nie wiem na ile wystarczy - przeszedłem wszystkie level-e w 2 dni, jednak nie odkryłem wszystkich specjalnych, oraz kusi masterowanie na złoto a to już jest wyzwanie.
Gra świetnie demonstruje czułość Wiilota - będziecie zdziwieni, że jest aż tak czuły.

Nie ma jednak róży bez kolców. Martwi bardzo słaba oprawa audio-wizualna. Nie jest ona najważniejsza i jest do zaakceptowania, jednak ta gra zapewne nie zajmuje więcej niż 50 MB na całym nośniku. W tym miejscu popędziłbym Nintendo do pracy nad WiiWare (Wii Software w Europie), bo tak długo nie może być.

Generalnie polecam - na razie najlepsza gra w jaką grałem na Wii...
Obrazek
<<

Boodyn

Post Wt, 3 lipca 2007, 14:08

Bandi napisał(a):jednak ta gra zapewne nie zajmuje więcej niż 50 MB na całym nośniku.

Bandi Ty ignorancie ta gra zajmuje 4,15 GB!!!

Bandi napisał(a):Martwi bardzo słaba oprawa audio-wizualna.

Audio można uznać za słabe bo brzmi jak midy ale wizualnie gra jest śliczniutka :P

Bandi napisał(a):uwierzcie mi - nie będzie Wam wstyd pograć ze znajomymi, którzy mają ponad 20 lat.

No ba! U mnie już kilka osób grało w tą grę i są zachwyceni albo przynajmniej im się podoba :D Co najciekawsze i graczom z dłuższym stażem i osobą w gry na co dzień nie zainteresowanym. Fajne jest też to że można grać w 2 osoby na 2 sposoby. Wygodniejszy sposób to mieć dwa piloty ale w razie gdyby ktoś miał tylko zestaw podstawowy to jedna osoba może grać pilotem a druga rybką :D

Bandi napisał(a):Nie wiem na ile wystarczy - przeszedłem wszystkie level-e w 2 dni, jednak nie odkryłem wszystkich specjalnych, oraz kusi masterowanie na złoto a to już jest wyzwanie.

Fakt gra nie jest zbyt długa ale jest co masterować i odkrywać. Nie jest też tak krótka jak piszą niektóre serwisy - wydaje się jak by ledwie grę włączyli bo recenzje są jakieś wybrakowane.
Obrazek

Powrót do Gry Wii