FAQ  •  Zaloguj

Ja i mój GameBoy Color

Czy chciał byś mieć Game Boy?

Tak, chcę i jestem gotów na to wydać każdą kasę
0
Brak głosów
Tak, ale za 100zł maksimum
2
67%
Tak, ale tylko za friko
0
Brak głosów
Nie
1
33%

Liczba głosów : 3
<<

Boodyn

Post Pt, 16 lutego 2007, 01:21

Ja i mój GameBoy Color

Dziś dostałem swojego pierwszego GameBoy'ał :mrgreen:

GameBoy Color + Wave Racer (GB Classic), kupiłem na Allegro za 58zł (50 towar +8 przesyłka) jest w stanie tolerancyjnie mówiąc dobrym. Wyświetlacz jest co prawda usiany ryskami ale są nie znaczne i niebawem postaram się usuną (jeszcze tylko nie wiem czy za lakierować czy spolerować) w późniejszym czasie zamieszczę relacje z tej operacji.

Moje wrażenia z pierwszego grania to: O! ale tu ciemno LOL no niestety GBC nie miały podświetlenia bo i tak już żarły szybciej niż poprzednicy swoje dwa AA. Ciekawie wypadło kolorowanie gier z GB klasycznego ale jako retro fan przed rozpoczęciem gry wciskam magiczną kombinację [ <- + B ] i oto GBC przestawia się na paletę odcieni szarości rodem z GB :mrgreen: Niestety nie dane mi jeszcze było zaznanie pełnej mocy tej konsolki dlatego że w mojej kolekcji znajduje się, oprócz wyżej wspomnianego WR, WARIOLAND rodem z GB (notabene przybył on do mnie o jakieś 3 godziny wcześniej od konsoli :lol: )

Poniżej zamieszczam zdjęcia z mojej zdobyczy i zachęcam was do pokazywania swoich sprzętów oraz opowiadania o ich historii ;)

A oto i moje dziecię :mrgreen: z adopcji :lol:
Obrazek

Pod światłem wychodzą wszystkie ryski jak na dłoni ciekawe że nikt na allegro nie robi takich ujęć ;)
Obrazek

A oto cała świeżo nabyta kolekcja i główny bohater od zadka strony. Zwróćcie uwagę na wypukłość klapki na baterie ciekawe jaki miało to wpływ na notoryczne wypadanie klapek w GB.
Obrazek

Dane techniczne sprzętu na WIKIPEDI
Obrazek
<<

Bandi

Administrator

Post So, 17 lutego 2007, 15:18

Re: Ja i mój GameBoy Color

Cena fajna. Zawsze mozna pograć w stare dobre gry z GB. Osobiście Colora nigdy nie miałem. Miałem tylko GBA i faktycznie trochę brakowało mi podświetlenia. Mimo tego sprzęt był lepiej przemyślany niż PSP bo dało się grać np w słoneczny dzień - bez refleksów na ekranie - tak jak to ma miejsce w PSP.
Obrazek

Powrót do GameBoy