FAQ  •  Zaloguj

Wrazenia, opinie, krotko o tym co juz widzielismy

<<

wickdmtt

Pirania! (staż)

Post Pn, 19 września 2011, 19:28

Wrazenia, opinie, krotko o tym co juz widzielismy

Jak wam sie podoba nowa przenosna konsola od Sony ?

Zachwyceni line-up'em na poczatek ? Bo ja moze nie jestem zachwycony ale moge smialo powiedziec ze zadowolony i na pewno jakis czas po premierze konsole kupie, bo na premiere juz zadnej next'genowej brac nie mam zamiaru ... po przykrych przygodach z niewypalem od Nintendo .. tj. 3DS'em ( dluga historia zwrotu konsoli, pozniejszego niezadowolenia z braku jakichkolwiek gier i samych odgrzewanych kotletow ... koniec koncow pozbylem sie jej na allegro ). Po premierze PS VITA, mam zamiar odczekac z dwa, trzy miesiace i zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie, wtedy ewentualnie kupic.

Co wy myslicie ? Bierzecie w dniu premiery ? Ktory tytul do was najbardziej przemawia ?

Bo dla mnie idealnym bedzie Wipeout, jestem fanem od pierwszej czesci na psx'a.

Btw. mozna by juz chyba zmienic nazwe dzialu ? W koncu oficjalna nazwa tez juz sie zmienila.
<<

TNTCamp

Post So, 24 września 2011, 22:13

Re: Wrazenia, opinie, krotko o tym co juz widzielismy

Konsolka całkiem fajna. Widzę ogromny postęp po pierwszym PSP, które dziś w świetle smartfonów i ich specyfikacji wygląda słabo i bezsensownie. Dawno bym się już go pozbył, ale dostałem w prezencie od Brata więc mi nie wypada. Co do NGP (PSV) to jestem podniecony jak nigdy. Będziemy mieli do czynienia z czymś silniejszym od PS2 i zamkniętym w małym pudełku. Podoba mi się także wkład w wygodę obsługi, konfiguracja analogów, przycisków. Jedyne w co powątpiewam to pierdółki pokroju paneli dotykowych. Co jak co, ale konsola to konsola i bez tego byłaby wystarczająco mocna. Poza tym, szczerze, czy jest przenośna? Może i tak, ale w natłoku codziennych zajęć będzie ciężko, jak to było z PSP.

Jakby nie wyszło, NGP będzie jedną z najbardziej porządanych konsol jak to było z pierwszą generacją tegoż handhelda. Wątpliwa jest cena, ale i to każdy przeboleje. Trzymam kciuki.
Obrazek

Znajomi mówią na mnie "ślepy". Tak, życie jest niesprawiedliwe.
<<

wickdmtt

Pirania! (staż)

Post N, 25 września 2011, 04:09

Re: Wrazenia, opinie, krotko o tym co juz widzielismy

True, cena niestety wysoka, ale trudno, przeboleję i biorę na premiere.

Powrót do Sony NGP (PSP2)