FAQ  •  Zaloguj

Postal III wreszcie nadejdzie?

<<

Gynju

Avatar użytkownika

Pirania! (staż)

Posty: 19

Dołączył(a): Pn, 7 lutego 2011, 17:38

Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Post Cz, 17 lutego 2011, 22:17

Postal III wreszcie nadejdzie?

Premiera trzeciego Postala ciągle przesuwa się i przesuwa. Najprawdopodobniej niewielu z nas pamięta, że taki tytuł w ogóle ma powstać. Jednak jak to mówią "Nadzieja umiera ostatnia", tak jest i tym razem, bo producent twierdzi, że gra wyjdzie w maju!

Twórca studia Running With Scissors, Vince Desi przyznał, że prace nad projektem dobiegają końca, który nastąpić ma w piątym miesiącu bieżącego roku. Obecnie jednak Biegaczom z nożyczkami problemy sprawia poszukiwanie wydawcy, gdyż tematyka jest bardzo kotrowersyjna, nawet jak na dzisiejsze czasy. Jak narazie jedynym pewniakiem jest Akella, ale koncern rozprowadzi tytuł wyłącznie na terenie Rosji. Co do reszty obszaru naszego wspaniałego globu, nadal brakuje chętnych. Jeśli developer ich nie znajdzie, Postal III będzie rozpowszechniany drogą elektroniczną, co wedle Vinca doprowadzi do poszerzenia się grona nabywców, bez konieczności inwestowania w nośniki fizyczne.

Czy maj będzie ostateczną datą premiery? Nie jest to pewne, debiut był już odkładany kilkakrotnie. Zostało już 2,5 miesiąca, a platformy na jakie tytył zostanie wydany ciągle nie są znane. Pewność mogą mieć posiadacze blaszaków, a z konsolami nie wiadomo.

A jakie jest wasze zdanie? Running With Scissors da radę wyrobić się w terminie, czy znów dowiemy się o kolejnym obsunięciu?
<<

Bandi

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 1026

Dołączył(a): N, 28 stycznia 2007, 09:16

Lokalizacja: Wrocław

Post Cz, 24 lutego 2011, 15:09

Re: Postal III wreszcie nadejdzie?

Daję Ci na test podstawowe uprawnienia do pisania newsów bezpośrednio na stronę
Obrazek

Powrót do Akcja REKRUTACJA !

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron