FAQ  •  Zaloguj

L.A. Noire

<<

Bandi

Administrator

Post Śr, 25 maja 2011, 21:57

L.A. Noire

Rockstar wydał chyba najlepiej wyglądającą grę na konsole, oceny gra zbiera bardzo dobre, ale ja muszę coś więcej o niej napisać.

Na samym początku mój zachwyt nie miał końca - ta mimika twarzy, te detale otoczenia. Te pościgi. Gameplay jak się marzy!

Teraz jestem na drugiej płycie, czyli miej więcej w połowie gry i co? Niemal cały czas robimy to samo! Dosłownie - żygać się chce! Mało tego - gra jest wyjątkowo prosta - zadania poboczne ze strzelaniem, czy bicie się pościgi są tak banalne, że nie da się ich po prostu skopać. Raz zapomniałem jak się bije - gostek mnie naklepał, że miałem już czarno w oczach i co - nagle wykonuję 3 ciosy i po przeciwniku. To samo ze strzelaniem. Nie chowam się już za przeszkodami. Wychodzę na sam środek i sobie zabijam szybciutko 3 przeciwników. Abym się specjalnie nie wysilił przy tym Team Bondi zadbał o niemal perfekcyjny Auto Aim, który domyślnie ustawiony jest na LOW ale da się go na szczęście wyłączyć :D

Jazda samochodem to jakieś nieporozumienie. Nie będę się rozpisywał ale jest nudna jak flaki a najgorsze jest to, że jak zbliżamy się do celu misji to nagle dostajemy zgłoszenie o interwencji gdzieś daleko od naszego celu - np tam zkąd przed chwilą przyjechaliśmy

Ogólnie to zastanawiam się bardzo - czy jest sens w tą grę zagrać? Ja Wam to ułatwię - zapodajcie sobie jakiś walktrouht na YouTube, fajnie jeszcze by było, jakby ktoś wyciął jazdę samochodem aby nie marnować czasu (kiedy nie ma dialogów) i dodał napisy PL :D

Czuję się jakbym grał w grę zrobioną na siłę - bez pomysłu. Na początek myślałem, że to gra 10/10. Teraz myśle, że to jest gra 5/10. Zobaczymy, czy zmienię zdanie po ukończeniu gry
Obrazek
<<

TNTCamp

Post Śr, 1 czerwca 2011, 23:23

Re: L.A. Noire

Mam identyczne odczucia.
Obrazek

Znajomi mówią na mnie "ślepy". Tak, życie jest niesprawiedliwe.
<<

Grimm

Redaktor

Post So, 24 września 2011, 19:21

[quote=Bandi]Ogólnie to zastanawiam się bardzo - czy jest sens w tą grę zagrać? Ja Wam to ułatwię - zapodajcie sobie jakiś walktrouht na YouTube[/quote]

Czyli coś jak Heavy Rain? Tym tytułem też się ekscytowałem, bom fan Fahrenheita i Nomad Soul, a potem całość obejrzałem na youtube. Nawet niezły film by z tego wyszedł, ale gejmpleja to tam malutko. Inna sprawa, że gdyby wyszło na PC to pewnie kupiłbym, z lojalności do Quantic Dream :P

Podobnie będzie z kompletną edycję LA NOIR, gdy już wyjdzie na pieca :)
Obrazek
<<

karuszka

Post Pn, 7 stycznia 2013, 12:09

dzięki za reckę, tym razem daruję sobie gierkę. Trochę szkoda, rockstar to porządna ekipa.

Powrót do Gry Multi-Platformowe