frame
zarejestruj
Miodny.PL Logo























Nie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


artykul
Data: 2007-04-10, autor: Boon, dotyczy: WII

Co myślą osoby nie grające?

||
game fan boy
||
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak ludzie "widzą" normalnego gracza? Czy wiecie jaki wpływ na pojmowanie gier i graczy przez ludzi będzie miało Wii? Czy wreszcie, myśleliście kiedykolwiek, że "niewiedza jest błogosławieństwem" to może być prawda? Jeśli nie, to już nie musicie, bo ja zrobię to za Was. Otóż moje przemyślenia dotyczą tylko rynku krajowego.

Let's the show begin!
Ponad połowa mieszkańców Polski wyobraża sobie gracza jako kogoś, kto całymi dniami i/lub nocami przesiaduje nad klawiaturą lub z padem w ręku. To byłoby jeszcze dobrze, ale niestety jest jeszcze gorzej. Poznałem niedawno dziewczynę, fajnie się gadało, nie powiem. W końcu padło to nieszczęsne pytanie "Co robisz w wolnym czasie?"

Bez namysłu odpowiedziałem, że bez reszty oddaję się graniu, że to moja pasja, że chciałbym przyszłość związać z grami. Nie była zadowolona. Mało tego - powiedziała, że gorzej nie mogłem trafić. Ona stereotypowa wyobrażała sobie gracza jako kolesia, który siedzi z piwem w ręku, w spoconej koszulce i gra w tego "kanter-strajka" przez LAN z innymi maniakami. Możecie mi zaufać, że to nie pojedynczy przypadek. Niestety. Nie wiem jak Wy, ale ja wolałbym nie wiedzieć, że tak myślą o graczach. Sądzę, że Wii zbyt wiele w tym temacie nie pomoże, bo kilkugodzinne machanie Wii-motem powoduje, że pot leje się ciurkiem, a my gasimy pragnienie tym co jest pod ręką. Ciesze się, że na Wii wyjdą gry, wymagające szybkiego machania.
Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze mogę wziąć prysznic.
Autor:

Boon


 




Pora na Wasze komentarze:


||
mati21092008-02-21 o godzinie 18:52:16, mati2109 napisał(a):
jak pokazałeś wii, zmieniła zdanie?
||

||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:



Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.




Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza