frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


artykul
Data: 2010-08-20, autor: Marcus, dotyczy: Wszystkie

[GamesCom] Konferencja SONY

||
GamesCom Konferencja SONY
||
Konferencja Sony na niemieckich targach GamesCom rozpoczęła się filmem złożonym z gameplay’ów, zapowiedzi gier czy produktów , które Sony ma zamiar wydać na rynku. Następnie Andrew House przywitał ludzi zebranych na sali i zaprosił do prezentacji.

Usługi/Produkty:

Rozpoczęto od ogłoszenia radosnej nowiny, jaką były dla twórców dobre wyniki sprzedaży konsoli Playstation 3. Produkt sprzedał się w Europie w nakładzie 16 mln sztuk, a na całym świecie było to 38 mln egzemplarzy. Opowiedziano o wysokich ocenach exclusive'ów wydanych wyłącznie na PS3 i o tym, że Little Big Planet pomogło w odniesieniu tego sukcesu. Przy tej okazji zapowiedziano kolejną jego część. Uczyniono to, a w napisach końcowych widniało : "Duży dramat, w małym świecie’’.
Dowiedzieliśmy się, iż jesienią będziemy mogli zakupić dwie nowe wersje konsoli. Pierwsza,kosztująca 299 Euro z pojemnością dysku 160GB, oraz druga, kosztująca 349 Euro z dyskiem 320 GB.
Pojawi się możliwość oglądania filmów i wiele opcji społecznościowych. Niestety - nie dotyczy to Polski…
Pochwalono się kolejnymi statystykami. A konkretnie - ilością sprzedanych konsolek PSP (62 mln nabywców), a także ilością korzystających z PSN (70% posiadaczy PS3).

Gry

Ostatnim punktem konferencji były gry. Świetnym zwiastunem, zwieńczonym utworem House of the Rising Sun, okazał się trailer InFamous 2. Dowiedzieliśmy się, że premiera Gran Turismo 5 będzie miała miejsce w Europie 3 listopada. Jeden z członków zespołu Linkin Park, Mike, pokazał… fragment rozgrywki z nowego Medal of Honor. Misja polegała na locie helikopterem i strzelaninie na Afgańskiej pustyni.

Jednym z głośniej oczekiwanych gadżetów dla konsoli Sony jest Playstation Move. Potwierdzono datę jego premiery oraz cenę. Grać nim będziemy mogli już 15 września, a w przyszłości zagramy w takie tytuły jak : MAG, Killzone 3, Heavy Rain, Toy Story 3 czy Virtua Tennis 4.

Pokazano Killzone 3 i Mortal Kombat w 3D. Potem na scenie pojawili się twórcy MotorStorma . Ich zdaniem 3D najlepiej sprawdzi się właśnie w grach wyścigowych. Przy okazji zapowiedzieli kolejną część ich produkcji : Apocalypse. Jedną z ostatnich gier na pokazie okazał się być nowy Ratchet & Clank : All for One. Największą zaletą gry ma być tryb kooperacji dla czterech graczy. Wcielimy się w nim w postać Ratcheta, Clanka, Doktora Nefariousa lub kapitana Quarka.
Przyszedł czas na zakończenie. Efektownie zrobił to zwiastun Resistance 3.
KONIEC !
Autor:

Marcus


 
Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza