frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


artykul
Data: 2010-06-04, autor: Gigsav, dotyczy: Wszystkie

Po co grom dodatki?

||
Po co grom dodatki
||
Jako że wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego dodatku do The Sims 3 – Kariera (tj. na półkach „światowych” pojawi się już jutro), postanowiłem napisać ten krótki, acz, jak sądzę, treściwy felieton.

Bo w końcu – po co grom te wszystkie dodatki?

Nawiążę jeszcze do serii The Sims, która pod względem omawianego tematu jest wręcz gigantem.
Ileż to mamy dodatkowych przygód do drugiej części tego ukochanego przez wielu symulatora życia? The Sims 2, i jedziemy, Nocne Życie, Na Studiach, Własny Biznes, Akcesoria... Słowem – mnóstwo.
Albo taki Dragon Age: Początek.
A, stop, bo właśnie w tym momencie pojawia się nie lada rozgałęzienie. Ponieważ czym innym jest dodatek dodający kilka mniej istotnych rzeczy do gry, a czym innym olbrzymi, rozległy dodatek DLC, żeby nie szukać daleko - właśnie w przypadku Dragon Age’a.

No ale PO CO grom te dodatki?!

Przede wszystkim – by zaspokoić głód łasych na zarobek producentów, bo jeśli jakiś poczciwy gracz na dobre zakocha się w danej grze, to tak jak w życiu – kupi dla niej wszystko.
Dalej odchodzi kwestia poznawania. Niekiedy twórcy dodają do swoich produktów elementy tak przykuwające uwagę i tak bardzo przyciągające do siebie, że grzechem byłoby nie wydanie tych kilku groszy i nie zagranie w dany dodatek.
Finalnie – by zapchać jakieś niedociągnięcia, naprawić dziury powstałe w tak zwanych „podstawkach”. Tutaj wprost wyłania nam się sylwetka Ezio Auditore, ponownie występującego w nadchodzącym Assassin’s Creed: Brotherhood. Pomijam oczywiście fakt, że będzie to oddzielny tytuł (choć moim zdaniem – wcale na miano kolejnej GRY nie zasługuje), a cała seria „AC” miała być trylogią.

No więc w końcu – po co grom dodatki?!
By gra mogła powiedzieć, że ładnie wygląda, bo co ładnie wygląda – to i przyciąga.

~Gigsav
Autor:

Gigsav


 
Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza