frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


archiwum
Data: 2008-04-18, autor: Malutki, dotyczy: WII

Zapowiedź The Conduit - Obcy znowu atakują

W serwisie IGN został opublikowany ekskluzywny artykuł, dotyczący nowego dzieła,
||
The Conduit
||
spod ręki High Voltage Software. Miejscem akcji jest Washington D.C., który znajduje się w epicentrum ataków obcych. Głównym bohaterem ma być tajny agent Ford, którego zadaniem jest odkrycie całej tajemnicy ukrytej za inwazją . The Conduit jest grą typu Fpp i ma chodzić na specjalnie zaprojektowanym silniku pod nazwą Quantum3. Głównym celem dla twórców projektu jest grafika, a także wysoka grywalność. Zainspirowani takimi tytułami jak Metroid Prime 3 czy Heroes 2 chcą udowodnić, że brakuje takich gatunków na konsoli Wii. W tej chwili gra funkcjonuje w 30 fps na sekundę, ale zespól ustalił sobie wyższą poprzeczkę i stara się ustanowić pełne 60 fps. Poniżej macie przedstawioną wypowiedz producentów, screeny oraz bardzo ciekawy trailer ukazujący moc silnika na którym opiera się The Conduit. Projekt nie posiada jeszcze wydawcy.

Kerry Ganofsky: "Uważamy, że wielkim wstydem jest to, że developerzy i wydawcy nie podejmują jakichkolwiek działań jeżeli chodzi o możliwości techniczne Wii. Większość gier na tą platformę nie wygląda nawet tak dobrze, jak ostatnimi czasy tytuły na ps2 i to stanowi prawdziwy plask w policzek dla konsumentów. Wierzymy, że third-party deweloperzy powinni wyjść naprzeciw wszystkiemu i dostarczyć produkt wysokiej klasy. Platformę Wii stać na wiele więcej, niż to co użytkownicy widzieli do tej pory. My mamy nadzieje podnieść nowe zagrodzenie."

Nosfinger: "Większość gier na Wii wygląda jak crapy. My chcemy to zmienić, dlatego też ciężko pracowaliśmy nad technikaliami konsoli w mijającym przeszłym roku. Otrzymaliśmy rzeczywisty normal mapping, odbicia i refrakcję, post process full screen efekt, w czasie rzeczywistym-cienie, zaprojektowane światła i tekstury, specularity i fresnel efekty, emissive i iridescent cząsteczki, interaktywną wodę, morphing i wiele innych rzeczy, a wszystko to będzie chodziło w solidnych klatkach na Wii. Naszym celem jest być najbardziej techniczno-innowacyjnym deweloperem dla konsoli Wii."

Istnieje przenikający i cykliczny argument, że użytkownicy Wii nie chcą dorosłych tytułów. W tym problem, że nie ma takich typów produktów dostępnych dla nich. Bardziej frustrujące jest to, że posiadacze Wii przejmują się tylko dobrą grywalnością. Oczywiście mogą przejmować się tym, ale my wierzymy, jeżeli damy im wybór, mogą otrzymać także wspaniała oprawę graficzną równocześnie. Z naszym projektem staramy się stworzyć grę dla konsoli Wii, która by wyglądała jak tytuł na Xboxa360.
Autor:

Malutki


 
Pora na Wasze komentarze:


||
Bandi2008-04-19 o godzinie 13:41:32, Bandi napisał(a):
Filmik robi wrażenie - wszystko dopracowane - ruch wody gdy przepływa ryba, bardzo dobry bump mapping, wspaniale lśnią teksturki złota, srebra, stali. Do tego rewelacyjny light sourceing. Nie mogę się doczekać gry na tym engine.
||

||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza