frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


archiwum
Data: 2007-06-21, autor: Bloo, dotyczy: WII

(Zapowiedzi) Co nas czeka?

||
Zapowiedzi gier na Wii
||
  W tym tekście, pozwolę sobie na przytoczenie najciekawiej zapowiadających się tytułów zmierzających na konsolę Nintendo Wii. Bez zbędnego rozpisywania się, zapraszam do lektury.NiGHTS: Journey of Dreams
Nights: Journey of Dreams 1   Pamiętacie zapewne grę przeznaczoną na Saturna pt. Nights? Kolorowa platformówka zyskała wielu fanów, jednak na kontynuacje nie było co liczyć. Dopiero rewolucyjne sterowanie w konsoli Wii, sprawiło, że Sega postanowiła opracować sequel-a. Oglądając screeny można zauważyć, że gra będzie strasznie infantylna. Czy to dobrze, czy źle - okaże się nie wiadomo kiedy ;-) Deweloper zapewnia nas: będzie więcej bohaterów, świetne sterowanie i opcja online!

Prognoza: To będzie dobra gra.


Manhunt 2
Manhunt 2 1   Gra jest tworzona przez Rockstar i tyle wystarczy. Więcej dowiecie się z mojej zapowiedzi na stronie. W skrócie telegraficznym: Brutalniej, straszniej. Więcej wszystkiego. Nasi zagraniczni koledzy, już oceniają grę i z nich wynika że jest to dobra gra! Ja myślę że...

Prognoza: To będzie dobra gra.

Bandi: Pod warunkiem, że gra zostanie dopuszczona do wydania. Już nie tylko Państwa się sprzeciwiają a nawet Nintendo i Sony! Gotowa gra wróciła na "biurko" deweloperów.


Super Mario Galaxy
Super Mario Galaxy 1   Dużo nowego o tej grze nie można powiedzieć. Wszyscy już wiedzą że powstanie. Ci którzy nie widzieli gameplay'u - Żałujcie. Ta gra to będzie komos. W dosłownym tego znaczeniu!

Prognoza: Murowany hit!

Bandi: Gra będzie czerpać pełnymi garściami z nigdy nie wydanych projektów: Mario 64 II i Mario 128 ;-)


Boogie
Boogie 1   Wielu nie słyszało o tej pozycji - to może być ich błąd. Gier muzycznych na Wii na chwilę obecną nie ma, toteż Boogie jest miłym zaskoczeniem. Tańczymy sobie, wykonując dziwne ruchy Wii-lotem a publiczność nas ocenia i jest fajnie ;). Grę tworzy EA co raczej nie napawa mnie optymizmem. Boogie, to taki Taniec z Gwiazdami. Tyle że tańczysz sam a i same ich style są inne od popularnego programu telewizyjnego. Jednak nie będziemy tylko tańczyć - Karaoke również się pojawi, ale na tym ucinam zdanie bo kolejnych konkretnych informacji na ten temat nie ma. Gra jest we wczesnej fazie produkcji, tak więc sobie jeszcze poczekamy.

Prognoza: Możemy liczyć na coś więcej niż crap.

Bandi: Będzie tryb duet / co-op? :-) - zatańczymy i z koleżanką lub kolegą.


Sadness
Sadness 1   Czy gra zarządzi? Zero jak na razie gameplay'u. Wiemy tylko, że dane nam będzie sterować ładną dziewczyną a żeby COKOLWIEK zrobić, będzie trzeba się nieźle wysilić. Oczywiście Wii-lotem. Gra jest robiona przez polaków, co cieszy.

Prognoza: Możemy liczyć na coś więcej niż crap.


Resident Evil: Umbrella Chronicles
Resident Evil: Umbrella Chronicles 1   Delikatny temat... Mam mieszane uczucia. Niby ładne lokacje, Pełne 3D (Wow! Pełne 3D! Eee, który to wiek?) ale fakt że nie będziemy się swobodnie poruszać (dostaniemy coś al'a Hous of the Dead). Producent obiecuje, że czas przejścia tytułu wyniesie ok. 20 godzin. Za grę odpowiedzialny jest głównie Masachika Kawata, który czuwał przy konwersji Resident Evil 4 na PS2.

Prognoza: Możemy liczyć na coś więcej niż crap.

Bandi: Zapewne dostaniemi kilka fajnych rozwiązań wnoszących coś nowego do "strzelanek na szynach" - chociażby możliwość rozglądania się ;-)


Gottlieb Pinball Classics
  Gra ukazała się również na PS2 i PSP. Teraz zmierza na Wii. Stoły będą autentyczne (będzie ich 11) wybrane z ofert Gottlieb. Fajna atrakcją jest możliwość przełączania się do 12 różnych kamer z różnych miejscach. Czy wersja na Wii będzie równie udana? Przekonamy się już w tym roku.

Prognoza: Możemy liczyć na coś więcej niż crap.


Final Fantasy - Crystal Chronicles: Crystal Bearers
Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers 1   Ten prze długi tytuł jest oczywiście tworzony przez Square i będzie przeznaczony tylko dla Wii (przynajmniej przez jakiś czas). Nowości? Cała gra będzie dość odmienna od poprzednich bo tu po prostu stawiono na walkę. Ciągłą, naparzankę. Czy to w stylu Square? Czy wyjdzie coś z tego dobrego? Jak sprawi się bezprzewodowa łączność z DS?

Prognoza: To będzie dobra gra.


Autor:

Bloo


 
Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza