frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


archiwum
Data: 2006-11-26, autor: Bandi, dotyczy: WII

Poznań Game Arena 2006 Relacja

||
poznan game arena 2006 relacja
||
PGA 007 Poznań, 25-26 Listopada 2006r - po raz pierwszy w Polsce - Nintendo Wii. Nasza ekipa była obecna na targach w pierwszy stonowany dzień wydarzeniami na Śląsku w kopalni. Atmosfera targów była specyficzna. Targi zorganizowano solidnie zachowując szacunek oraz nie pozbawiając nas dobrej rozrywki.

PGA 013Nas zasmucił fakt, iż w Sobotę na targach nie było ani 1 egzemplarza konsoli Xbox 360 podłączonego do bogatego zestawu audio-wizualnego. Fakt - Microsoft w związku z tragedią - wycofał się całkowicie - co się chwali, jednak organizatorzy powinni na własną rękę choć egzemplarz podłączyć - na tle stoiska Creative złego cienia na Microsoft by to nie rzucało :D

PGA 001 Stoisko Nintendo Wii było zdecydowanie za małe - tylko 5 konsol nie pozwoliło wybrać gry dla siebie, jednak obserwując reakcję osób grających i ich opinie - można śmiało stwierdzić że Nintendo się udało - Wii jest konsolą dla wszystkich stwarzającą wokół siebie niesamowite zainteresowanie.

PGA 002 Nie widziałem na targach zdegustowanej osoby. Choć dziewczyn było zdecydowanie mniej niż facetów - też grały. Mało tego - zapytane mówiły że to jest świetna rozrywka oraz że miło im się spędza czas na stoisku Wii, gdyż lubią patrzyć jak ktoś gra na Wii - to dotyczyło energicznego stanowiska z pakietem gier Wii Sports :D

PGA 008 Na targi pojechałem aby dorwać w swoje ręce Wii-Mote. Uwierzcie, że tego nie zrobiłem :). Pozostali koledzy zagrali - ja jednak nie potrafiłem ustać w kolejce. Razem z Greg robiliśmy zdjęcia i obserwowaliśmy jak ludzie się bawią na targach.

PGA 011 Z ulgą odetchnąłem, gdy zobaczyłem jak wyglądają gry z Wii na wyświetlaczu LCD. Grafika jest bardzo przystępna. Całość prezentuje się ślicznie i nie rażą miejscami niedopracowane elementy - jak linka w wędce w grze Legend Of Zelda, która z faktu na niską rozdzielczość 480p - nie przypomina linki. Ogólnie była to dla mnie druga istotna sprawa zaraz po tym - jak się gra na Wii-Mote.

PGA 010 Nie grałem na Wii-Mote ale jestem spokojny. Osoby, które grały mówiły, że w boxie nie zawsze były wyłapywane uderzenia jednak patrząc jak wszyscy grali w box - energicznie jak w Dragon Ball-a :D to nie odebrałem tego niepokojąco :D

PGA 015 Jak się okazało nie samo Wii było atrakcją targów. Z elektroniki zafascynowały ładne odtwarzacze MP4 firmy Creative, niestety stoisko było źle przygotowane - zakładając słuchawki prezentacja była skutecznie zagłuszona z zewnątrz. Ciekawą funkcją MP4 Playerów była możliwość podłączenia do dużego telewizora i odtworzenia teledysków czy filmów w jakości DVD.

PGA 012 Hala Extreme Arena to nie lada atrakcja: rekreacyjne pole paintballowe dla publiczności, Ścianka wspinaczkowa oraz inne atrakcje wysokościowe jak most tybetański. Pokazy "siłaczy", wszelkiego typu strzelnice, quady, capoeira, wschodnie sztuki walki (Kendo, Karate), Canoe, pokazy nurków, paralotniarstwo, Speaker Corner.
Ogólnie nieźle się wybawiliśmy - sam 1 raz spróbowałem wielu rzeczy i to była dla mnie najlepsza część targów.

...w tym miejscu muszę urwać relację. Polecam zapoznać się z poniższymi fotografiami i filmikiem...

PGA 021PGA 022
PGA 019PGA 024
PGA 018PGA 020
PGA 003PGA 004
PGA 005PGA 006
PGA 009PGA 016
PGA 023PGA 014


Poniżej zabawne video z udziałem Michała i Filipa grających w Wii Sports Boxing :DAutor:

Bandi


 
Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza