frame
zarejestruj
Miodny.PL LogoNie masz uprawnień redakcyjnych!

Dlaczego nasze serwisy wykorzystuja pliki cookies?
Uzywamy w celach statystycznych, reklamowych oraz autoryzacyjnych. Zawsze mozesz zastrzec cookies w swojej przegladarce. Jesli nie to pamietaj, ze m.in. nasza strona korzysta z tej technologii...


archiwum
Data: 2007-02-04, autor: Mantis, dotyczy: WII

Zapowiedź Pangya! Golf with Style (Super Swing Golf)


Tecmo od samego początku nie ukrywało zainteresowania najnowszym
||
tecmo super swing golf
||
dzieckiem Nintendo. I z tego powodu na światło dzienne wypłynęła taka o to produkcja. Super Swing Golf ma być kartą przetargową Tecmo w wojnie o względy klienta, a i również zaznajomieniem się ze strukturą Wii, bo jak wiadomo golf ten wcale nie ma być jedynym tytułem tego developera. Ale tu zajmujemy się tylko tematem Super Swing Golf. No to do dzieła.

Wykonanie Super Swing Golf pokazuje, że nie można do końca lekceważyć mocy Wii. Jeśli ktoś kiedyś powiedział, że na nową konsolkę Nintendo będą wychodzić tylko gry o wykonaniu porównywalnym z tym na pierwsze PlayStation to srogo się zawiedzie, a produkcja Tecmo na pewno nie utwierdzi go w tym przekonaniu. Golf od naszych skośnookich braci wygląda bardzo ładnie. Wszystko jest czytelne i podane w stylistyce gier arcade. Postacie odpowiednio zdeformowano, a otoczenie mimo tego, że troszkę wygląda jak nasz naturalny świat to jednak zdecydowanie mu bliżej do tego bajkowego. Plansze są spore, a wszystkie obiekty na nich się znajdujące są w pełni 3D. Dobra, ale czym są w ogóle te lokacje? Można spotkać coś na kształt Hawajskiej wyspy gdzie rosną palmy, a słoneczko daje po gałach swoim blaskiem, trawka jest zielona, a po niebie przesuwają się białe obłoczki. Można spotkać też tereny z wielkimi zamkami w średniowiecznych klimatach, a i zimowe lokacje z pingwinami. Środowisk w którym przyjdzie nam grać jest całe mnóstwo. Moim absolutnym debeściakiem jest lotniskowiec. Samoloty lądują, armaty szczekają, a ty spokojnie grasz sobie w golfa.

Jak już wcześniej wspominałem. Super Swing Golf ma charakter gry arcade. Przez to są tu obecne wszelakie super duper wypaśiste uderzenia i zagranie których nawet najlepsi golfiści na świecie by się nie powstydzili. A jak i na arcade przystało tak samo i tu ta gra wymiata zarówno na przestrzeni krótkich sesji z Wii-motem jak i przy paro godzinnej grze samotnej, albo ze znajomymi. Gry arcade mają dawać radość przy każdej sekundzie obcowania z nimi i w tytule wypuszczanym przez Tecmo tak właśnie jest. Postacie które można wybrać są za równo męskiego jak i żeńskiego rodzaju, ale już od początku wiadome było, że Tecmo jak to Tecmo głównie stawia na wykonanie tej damskiej części postaci. Przez to w gierce zostały umieszczone nie lada fajne laseczki, a do tego można je przebierać i dokupywać im pełno ciuszków jak i wiele innych dupereli pokroju okularów, łańcuszków i bransoletek. Cóż takie jest Tecmo i mi to wcale nie przeszkadza

Utwory które przygrywają przy graniu idealnie pasują do charakteru gry i sprawują się należycie. Wpadają w ucho i co najważniejsze nie irytują. W sumie na razie można było ich usłyszeć tylko parę - za resztę nie odpowiadam - jednak to co jest dostępne wypada zaliczyć na plus. Odgłosy uderzanej piłeczki i okrzyki zawodników też nie odstają od świetnie wykonanej ścieżki muzycznej. W tym elemencie zapowiada się wszystko poprawnie.

Oczywiście gra wykorzystuje możliwości Wii-mote. Opiera to się na tym, że przy każdym uderzeniu piłeczki, chwytamy Wii-mote niczym kij golfowy i przyjmując sylwetkę golfisty unosimy kontroler do góry. Im bardziej Wii-mote jest odchylony tym większa będzie siła uderzenia. Na sam koniec wystarczy mocnym zamachem uderzyć wirtualną piłeczkę w grze. Oto cała polityka. Prosta, ale za to jak przyjemna.

Tecmo dostarczy nam tytuł udany i ciekawy. Styl arcade jest widoczny na każdym kroku co ja osobiście odbieram to jako ogromną zaletę - symulator golfa dostaniemy od EA - tu liczy się tylko przyjemność z grania. Nic dodać nic ująć. Super Swing Golf będzie tytułem dla którego wielu graczy kupi Wii. Niby nie pozorna gra, a jednak wielki hit. Takie jest moje zdanie. Czy się zmieni? Tego dowiemy się dopiero po premierze.


następna strona


Bandi: Znam Tecmo z tytułów na Xbox-a. Nie zawiedli mnie nigdy. Mam nadzieję, że i tym razem dostaniemy grę wartą uwagi. Wykonanie jest śliczne... Pytanie - czy nie za śliczne jak dla dwudziesto-kilko letniego chłopaka?


poprzednia strona

Autor:

Mantis


 

||
Video 867
||

TGS 06 Show Floor Presentation

||
Video 866
||

TGS 06 Show Floor Trailer

||
Video 865
||

E3 2K6 Trailer
Pora na Wasze komentarze:


||

Witaj niezarejestrowany, możesz dodać swój komentarz, jednak ten będzie widoczny po akceptacji przez moderatora. Zaloguj się aby dodać komentarz bez czekania:Nick:

||


Tylko zarejestrowani użytkownicy mają odblokowane wszystkie funkcje serwisu (w zależności od poziomu).

Zachęcamy do rejestracji, zalogowania lub przypominacza hasła. Osoby zalogowane są premiowane m.in. brakiem wyświetlania reklam w serwisie i gwarantujemy brak spamu na poczcie. Zarejestrowani maja dostep do serwisu w wyzszej jakosci.
Nintendo GamersGate IQ Publishing Cenega City-Interactive Techland
Nasz serwis wciąż ewoluuje, cały czas szukamy miejsca w internecie, które nie wypełniają inne serwisy. Na początek próbujemy otworzyć się i zjednoczyć z naszym serwisem inne strony tematyczne. Jeżeli jesteś w redakcji dobrego ale niezbyt popularnego serwisu - skorzystaj z naszego darmowego programu promocji takich serwisów! Szczegóły dostaniesz po rejestracji i wysłaniu wniosku o Współpracę za pomocą tego formularza